Wpis z mikrobloga

Siemka wszystkim. Jak myślicie w jakim państwie jest największy odsetek szurów ( zwolenników teorii spiskowych, wszelakich pseudonauk, nwm jakaś wiara w moc magicznych kamienii (chociaż nwm czy mogę to wrzucić do tego samego wora) itp. Nwm jakoś mnie tak wzięło na myślenie o tych szurach kiedy usłyszałem od mojego kolegi że m.in psychiatria jest pseudonauką i wymyślił ją jakiś typo co wmawiał ludziom choroby psychiczne. Dobra ale wracając do tematyki wpisu to wszystkich szurów nawet nie jest się w stanie wrzucić do jednej jedynej kategorii. Oczywiście nie wykluczam takich przypadków , w których to osoba wierzy w każdą brednię jaką usłyszy. Wedlug mnie jest kilka odłamów szurostwa (możecie swoje propozycje pisać w komentarzu): apokaliptyczny (NWO, inne tego typu) , kosmiczny( i tutaj to że kosmici istnieją to moze być prawda ale już tak dzielić kosmitów na rasę to troche przesada¯\_(ツ)_/¯) , religijny ( tu nie muszę chyba tłumaczyć) oraz ateistyczny ( wiara w pseudonauki). I tutaj niestety przerywam myśl bo niestety straciłem koncept tego jak miała wyglądać dalsza część wpisu.
#szury #fake #foliarze #foliarz #ator #pracowniktvn #swiat #bekazpodludzi ##!$%@? #youtube #teoriespiskowe #spisek #pseudonauka
  • 5
Nwm jakoś mnie tak wzięło na myślenie o tych szurach kiedy usłyszałem od mojego kolegi że m.in psychiatria jest pseudonauką i wymyślił ją jakiś typo co wmawiał ludziom choroby psychiczne.


@M_V_T: Ja właśnie pierwszy raz to usłyszałem w pociągu 3 tyg temu od ultrszura max lvl+.
Ja myślę że wszędzie będzie podobnie z wyjątkiem miejsc bez powszechnego dostępu do internetu, czyli głębokie wsie i jakies plemiona.
@M_V_T: o kuźwa zapomniałem o największym ścieku jaki może być xDDD no z tym to jest serio patola. Aż od razu jak o tym myślę to przypominami się sylwester 2020 z Polsatem gdzie w przerwach od występów Maciek wróżbita wdrożył innym z tarota a jakiś inny typ kiedy pokazywał się jakiś znak zodiaku na giga ekranie sceny opisywał dany znak zodiaku i mówił co takiego może się wydarzyć. Nwm czy zodiaki
@DamianoPL: Najwięcej #!$%@?ów jest w oczywiście USA, nie ma głupszych ludzi niż w Hameryce. Z Amerykanami ścigają się mieszkańcy krajów które zostały opanowane przez komunizm - Polska, Rosja, Chiny, Niemcy (NRD znaczy się zniemczone plemiona Słowiańskie). Duży odsetek #!$%@?ów na świecie stanowią mangozjeby (co raczej wynika z kultury krajów Azjatyckich) oraz Islamiści (prawo szariatu, nieróbstwo, fanatyzm). Żydzi? Żydzi to ogólem są dość mocno podatni na choroby umysłowe oraz genetyczne do tego
@Skorvez_957_: Dochodzą do tego klasyczne hasła po których można rozpoznać szurów/frustratów chociaż sami nie rozumieją tego co głoszą. Bez tych filmów oraz haseł nie mają nic sensowego do powiedzenia o świecie. Nawet nie widzą że ich tezy są sprzeczne bo skoro jest Bóg albo Słowiańscy bogowie to świat nie może zostać zniszczony w sensie wrogowie nie mogą robić co tylko chcą albo skoro płaczemy jak strasznie depopulują Słowian czy Chrześcijan to