Wpis z mikrobloga

Część #bieganie
Do wyboru mam Nike Pegasus 37 oraz NB Fuelcell Prism. Buty potrzebne mi na asfalt ewentualnie jakiś park. Nike wiadomo klasyka, o Nb słyszałem jakaś opinie, albo 2, że są spoko.
Które buty z tych dwóch par wybrać?
#pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
@zwarcin: Jak Fuelcell Prism mają podobną amortyzacje jak NB Fuelcell tc to bym brał NB. Ale Prismów niestety nie mierzyłem. Pegasusy to czołgi, nie polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aukolb: Prismy to bieda wersja bez płytki. A sam wiesz, że płytka się przydaje w momencie biegania <4:00. Sam brałbym prismy jakby w naszym kraju był jakiś wybór kolorów no ale nieee białe gówna tylko były :D
  • Odpowiedz
@zwarcin Zależy czego od butów wymagasz, ile ważysz, jakie dystanse biegasz, jaka technika. Prismy lżejsze i zdecydowanie bardziej dynamiczne ,typ treningowe-startowe. Właśnie kończą u mnie żywot, przebiegłem w nich ponad 1000km, wszytskie trieningi i kilka startów w nich biegałem. Sprawdzają się w lesie na rozbieganiach nawet w lekkimi błocie przy tempie 4:30min/km i równie dobrze na zawodach z z tempem 3:00min/km. Siateczka przy małych palcach się przedarła delikatnie, ale ja mam
  • Odpowiedz