Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki! Kłaniam się wam w imieniu mojego dziadka i zapraszam do #rozdajo .
To właśnie jego zegarek dostanie ktoś z was w sprawiedliwym losowaniu.
Jego oczko w głowie, rzadki "Rare Vintage Citizen 6350-G30241 K" ze skórzanym paskiem w idealnym stanie.
Wg internetu wartość w przedziale cenowym od 500-1000zł.
Proszę więc o zaplusowanie wpisu.

Ale od początku. Jest sprawa. Dziadek od wielu lat, zawsze w okolicach dnia dziadka na swój mały sposób wspiera okoliczne schroniska dla zwierząt. W tym roku nie udało mu się odłożyć żadnej większej kwoty, dlatego poprosił mnie żeby sprzedać jego zegarek, za który będzie chciał kupić trochę węgla i karmę do schronisk.
Postanowiłem trochę go zaskoczyć, jako Mirek z 12 letnim stażem, pierwszy raz prosze was o #wykopefekt
Zegarek otrzyma ktoś z was w drodze losowania. Na zorganizowanej zrzutce każda równowartość dyszki to
jeden dodatkowy los do losowania zegarka, 20zl to 2 losy itd. Podpisujcie się nickiem z Wykopu.
Pokażmy że karma wraca!
Dumnego dziadka z darami wchodzącego do schroniska oczywiście nagram.
Do dzieła! Zwycięzce wylosuję w niedzielę o 19:00.
**Link do zrzutki - https://zrzutka.pl/cj55bk

#zegarki #zegarkiboners
CaRo_ - Mirki i Mirabelki! Kłaniam się wam w imieniu mojego dziadka i zapraszam do #r...

źródło: comment_1610788054Iy4JSAFbyiXrxsDPsLfssM.jpg

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
@CaRo_: akcja zacna. Pamiętaj, aby przy takiej kwocie zadzwonić do schroniska i zapytać czego potrzebują. Karmy jakich marek itp. żeby te pieniądze nie poszły na marnę.
  • Odpowiedz
jak wpłacić w ojro nie mając pejpala, pejsejfkardów i w ogóle nic nie mając prócz kawałka piniędzy? Mam apkę bankową, mógłbym zrobić przelew, ale dojdzie toto przed losowaniem?


@DonRzoncy: jak nieduża kwota to mogę za ciebie założyć. ale przelewy miedzynarodowe są drogie. po prostu załóż PayPal.
  • Odpowiedz
Trochę podobne do chińskich zegarków z wszystko za 4 zł.


@wipok: uwierz mi, inspiracja płynęła w odwrotnym kierunku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kiedyś chciałem kupić sobie lexusa, ale nie było lamp bmw look, a oryginalne mi się źle kojarzyły xD
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: No PayPala właśnie mam, ale nie mam na nim wystarczającej kwoty. Nie chcę w ogóle żeby ktoś za mnie zakładał nawet kurła złotówkę. Po prostu nie. Jednakowoż doceniam intencje, dzięki ziom.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: No nibie mam, ale jak walnę płatność kartą to wtedy jak mam zapłacić jak mojego banku nie ma na liście tam? Poza tym dotrze przed losowaniem? Pytam jak dupa wołowa, ale nie ogarniam do końca jak to działa Dx
  • Odpowiedz