Wpis z mikrobloga

Słuchając tej płyty #bedoes mam wrażenie ze on sam siebie wyjasnia co drugi kawałek..raz nawija że trzeba być tolerancyjnym itp...a za chwile wyjeżdża że trzeba wszystkich je*ać...raz że szanuje kobiety, a raz że kobiety to suki do jeb*nia.. raz ze nie ma co się wozić z kasą, a zaraz się chwali ze co to nie on..Ale najbardziej śmieszą mnie te przewózki gangsterskie, ze on z tym swoim gangiem wjechałby komuś z klamkami, wrzucał do lwów xD Nie powiem, produkcyjnie dzięki #lanek i jeśli chodzi o melodyjność to jest naprawdę dobry album, kawałki się wkręcają na banie, ale trzeba wyłączyć myślenie. A wisienką na torcie jes to ze Bedi uważa ze robi wartościowy rap, z historiami i które ubogacają mentalnie ludzi xD
#polskirap #recenzja
  • 18
@vevnx to tylko przykład, a takich bekowych wersów jest dużo więcej. Chodzi tu o to że każdy wie że on i jego gang to za przeproszeniem #!$%@? ci się gazem bronią, a to tu chodzi. Jak ten czarny Alberto nawija że łamie kości to w to jestem w stanie nie tyle uwierzyć, co stwierdzić że faktycznie gdyby chciał to mógłby tak zrobić.
@Hejtel Jezu. XD tu nie chodzi o prawdziwy gang, tylko gang, że ekipa ludzi i, że pójdzie za nich w ogień. XD Trzeba Wam tłumaczyć takie proste rzeczy... Nie no Bedi lata po mieście z kałachem i straszy ludzi. Damn, IQ kromki chleba
@Hejtel ale gdzie tu przewózka? Normalna gadka, za brata by oddał życie i tyle. Proste. ;) A co do rzeczywistości to w jego ekipie akurat są ludzie na granicy prawa itd. ;)
@Hejtel: Dokładnie takie same miałem przemyślenia i to w sumie od kilku jego płyt. Typ potrafi w jednym utworze nawinąć, że trzeba się szanować nawzajem i kasa nie jest najważniejsza, by w drugiej zwrotce powiedzieć, że Ci dziewczynę zrucha i że ma drogie auto.
Rozumiem konwencję danej muzyki, ale wydaje mi się to wszystko nieszczere.
A i tak najlepsze jak go Filipek wyjaśnił, że jest inny w rzeczywistości.
Oczywiście Bedoes też