Wpis z mikrobloga

Kiedy lubisz sobie strzelić po tygodniu pracy whisky z lodem (lub bez) i posiedzieć w swoim towarzystwie, ale dowiadujesz się z wykopa, że "chlejesz co tydzień", "pijesz na smutno" i zaraz ci guzik pęknie na jednej parze spodni z dwóch jakie posiadasz.

#!$%@? quo vadis, Mirko. Potraficie się do czegoś NIE #!$%@?ć? #pijzwykopem #feels #przemyslenia #justwykopthings #wykop
FormalinK - Kiedy lubisz sobie strzelić po tygodniu pracy whisky z lodem (lub bez) i ...

źródło: comment_1610782511ScFhDcKsA8PciVSQbre4BF.jpg

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
@FormalinK: Dokładnie to samo pomyślałem po przeczytaniu tego wpisu. Wśród Polaków króluje przeświadczenie ze „napić się” to znaczy #!$%@? do zgonu. Stąd takie #!$%@?. Bo przecież nie można sobie wypić lampki wina. Szklanki whisky albo zimnego piwa wieczorem samemu dla rozluźnienia. Trzeba się „napić na smutno” xD jak człowiek zwiedzi kawałek świata i zobaczy jak ludzie żyją to zmienia się punkt widzenia. W szarej Polsce szary Polak bez pojęcia o „innych
  • Odpowiedz
@fuuYeah: Stary dokładnie. Jak zacząłem podróżować zobaczyłem, że ludzie potrafią naprawdę być cholernie szczęśliwi z picia lampki wina z obcymi na rynku (Lwów, Morawy, Wiedeń). W Polsce to ci mandat za to wręczą i jeszcze powie połowa społeczności, że jesteś alkoholikiem- bo w tym kraju chyba co trzecia osoba jest.
  • Odpowiedz
@Kotniepies w sumie to jest alkoholizm weekendowy, ale ile znasz takich ludzi, którzy tak piją i funkcjonują? Na pewno nie jest to zdrowe, ale znam mnostwo ludzi, którzy pija w zasadzie w kazdy weekend, czasami z przerwami, czasami malo, typu 1 piwko, czasami wiecejni tak w sumie po kilkadziesiąt lat az do śmierci w zwykłym wieku 65-80 lat. Mnostwo ludzi spotyka sie co weekend na mala imprezę, czy po prostu pogadac lub
  • Odpowiedz