Wpis z mikrobloga

dokąd ta GEHENNA moja i innych magistrów KONONOLOGÓW będzie trwać kiedy to się SKOŃCZY ten wszystko dla mnie te NAJŚCIA moderacji PONIŻANIE wyzywanie mnie od różnych trzeba to PRZERWAĆ to wszystko ja na tamte owe czasy 1991 1992 rok zapłaciłem za jak to mówią mirkoplus nieszczęsne cztery miliony czterysta czternaście tysięcy trzysta dwadzieścia złotych to są ogromne PIENIĄDZE na tamte czasy przy dzisiejszych cenach to już niejeden pan i WŁADCA taki MARIAN by miał te pieniądze WIADOMO KTO administracja portalu ekskawacja.pl tak sobie żyje ONA sobie stawiała swoich tak zwanych MASĘ KOLESIÓW którzy za PIENIĄDZE świadczyli AMA użytkownikom a pieniądz z człowieka robi WROGOŚĆ NIENAWIŚĆ I CHCIWOŚĆ to jest po prostu zemsta tak zwana MARIANA NIE POPUSZCZĘ za SWOJE które to pieniądze włożyłem dokąd ja będę żył i dokąd mnie życie POZWOLI będę dochodził WSZYSTKIEGO a jeśli nie to sprawa trafi do WARSZAWY do MINISTERSTWA CYFRYZACJI i zobaczymy kto na tym zyska czy ja stracę czy ZYSKAM nie mogę pozwolić by mnie takie PLUGASTWO ŚMIERTELNIE NIEBEZPIECZNI PSYCHOPACI deptali zwykłą ludzką ziemią a ci którzy czyhają na moje życie i chcą opętać konto i moją własność intelektualną to są ludzie co DĄŻĄ DO BOGACTWA ale tak nie będzie proszę państwa czas najwyższy się skończył A CI PANOWIE CO TAK WALCZĄ O KONTO i tak główki do góry mają podniesione mogą opuścić te główki nie daruję za to wszystko co mi zrobili krzywdę i tą krzywdą mnie MORDUJĄ od 8 GRUDNIA 2018 ROKU nachodzą mnie różne zboczeńce dzwonią o północy wódka z alkoholem przyjeżdżają reklamówkami 8 butelek z mojego mieszkania chcą zrobić melinę że ja handluję ALKOHOLEM w nocy o godzinie 20 tak NIE BĘDZIE a ci którzy są TACY MOCNI W ZŁOTYCH ZĄBKACH i barach to takie goście wiecie gdzie leżakują tam są sanatoria dla takich osób w ZACZERLANACH I CHOROSZCZY a ci co myślą że mnie pozbawią konta zamordują zgarną mój majątek podniosą kopyto centaurskie na mnie to KARA BOSKA ICH SPOTKA tylko jeden na świecie jest BÓG co ich osądzi kanciarzy WYZYSKIWACZY szubrawców zbije wam kopyta śmierdzące które macie na nogach wy sami wiecie co dokąd będę żył będę walczył a PRAWDA okaże oczy na ziemię na CAŁY ŚWIAT i niech świat zobaczy jak POZNAŃ cały słynie z sami wiecie czego zamiast zajmować się sprawami życiowymi to się zajmują mordowaniem ludzi że na całą POLSKĘ się zajmują przyjadą z EUROPY EUROPA SIĘ ŚMIEJE ŻE POZNAŃ słynie z morderstwa do czarnych robót wykonywania na tle mieszkania i paru złotych pieniędzy za sms? NIE TĘDY DROGA a ci którzy do tego dążą i mądrze myślą żeby czasem proszę państwa nie POPRZEWRACAŁO i pieniądz to nie wszystko i nie szata człowieka zdobi ważna GŁOWA NA KARKU by człowiek umiał z drugim porozmawiać jeśli mi WŁOS Z GŁOWY spadnie to BÓG oceni ja nie straszę nikogo tylko są inne sprawy i INSTYTUCJE PAŃSTWOWE kościół katolicki który was OSĄDZI
#kononowicz #muremzawalentym #patostreamy
  • 5
  • Odpowiedz