Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@salvador5000: a mi się wydaje że macie po prostu stare akumulatory i nagle przy zimniejszych temperaturach wszystko zdycha. Typowe polskie podejście jeździć póki się #!$%@? a potem ryk

Moje przemyślenie na podstawie kilkudziesięciu takich postów dziennie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@salvador5000: kurde, ale że jeszcze obsługowy akumulator gdzieś znalazłeś to nieźle. Sam mam taki w jednym aucie, ale to dostałem kiedyś od znajomego jakiś stary leżak jeszcze nie zalany, już rzadko takie widuję.

@wxx71: z drugiej strony ciężko wymieniać części "na zaś". Trudno powiedzieć że akumulator wytrzyma np 3 lata i po 4 trzeba wymienić, mrozy weryfikują ¯\_(ツ)_/¯ nie daje rady to trzeba wymienić, daje radę odpalić nawet
  • Odpowiedz
  • 0
@wxx71 dokładnie. Pierwsze mrozy weryfikują. Handlarze mają wtedy żniwa. Mam kumpla co handluje, montuje itd aku (kiedyś produkował) i z pierwszymi mrozami full pracy.
Zresztą w upały akumulator też dostaje po dupie bo szybciej ulega samorozładowaniu.
  • Odpowiedz
@wxx71 ojciec kiedyś miał tak że spalił rozrusznik przez #!$%@? Aku, które poszło na gwarancję, 2 miesiące po kupnie i tylko wpisali że wina użytkownika, a był #!$%@? już od nowości, bo po prostu wsadził go do auta i po jakimś czasie padł rozrusznik i coś tam jeszcze się #!$%@?ło. No i jak go zawiózł na sprawdzenie takie konkretne a nie takie jak w sklepie no to wyszło że jest #!$%@?,
  • Odpowiedz