Wpis z mikrobloga

@dumont:
Mają bezalkoholowe? Może i bym poszedł jutro (otwierają, prawda?), w przypływie euforii polajkowałem nawet wydarzenie na fejsie, ale dopiero potem sobie przypomniałem, że chwilowo nie mogę pić alko xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kontonr77: polecam porozmawiać z osobą, której państwo zabrało wszystko. Jeśli nie chesz wspierać tego co się dzieje, to przynajmnjej nie przeszkadzaj.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NickciN: tak jak pisałem gdzieś wyżej - w pewnym momencie wyszliśmy, ogólnie z naszego punktu widzenia była opcja uniknięcia rozmowy z policją :)
  • Odpowiedz
@dumont: No w sensie myślałam, że się otwierają na na nowo mimo obostrzeń a wychodzi na to, że wyprzedają nawet szklanki, które już nigdy im się nie przydadzą tylko po to by odzyskać jakąkolwiek kasę przed finalnym zamknięciem ostatniego lokalu.
  • Odpowiedz
@Stallion45 Typie byłeś ostatnio gdzieś poza swoją piwnicą? Każdy już ma głęboko w rzyci tego całego covida, lockdowny i tego typu p--------y. A jak ktoś w realnym życiu opowiada takie głodne kawałki jak Ty o odstępach i groźnej chorobie, to naraża się na śmieszność

Nie chcę mi się szukać co pisała ta osoba, której odpowiadałeś. Być może właśnie orzez takie myślenie do tej pory jest ten wirus, obostrzenia i płacz przedsiębiorców.
  • Odpowiedz