Wpis z mikrobloga

@ediz4: niech zgadnę, tatuś w partii?

Przez takich jak Ty tylko utwierdzam się w przekonaniu, że z tego kołkozu trzeba wypieprzyć jak najszybciej. Widać, że nigdy nie miałeś styczności z prowadzeniem biznesu i nie masz zielonego pojęcia jaka świetna pomoc zaoferowano poszkodowanym a tym samym czym jest ta cała gownotarcza.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dumont: Nie ma to jak chwalić się głupotą w drugą stronę. W czasach pandemii masz tyle nieznanych ludzi w małym pomieszczeniu jeden na drugim bez masek.

Takie zdjęcia to dobry przykład tego czemu nie pozwala się wolnościowym januszom otwierać biznesów bez kontroli bo aby sobie zysk odrobić to by klientów jeden na drugim poupychali.
  • Odpowiedz
mam nadzieje że skasują wszystkie dofinansowania tej knajpie.

@ediz4: mógłbyś być wzorcem z Sevres typowego pisiora xD

@m0rgi: nikt ich tam na siłę nie wpychał, każdy przyszedł z własnej woli. jesteśmy już na takim etapie, że o tym wirusie wiemy sporo i każdy sam może zrobić rachunek zysków i strat. a przedsiębiorcy po prostu zaczynają zdychać, jeśli nie mogą pracować, więc takie akcje są potrzebne.
  • Odpowiedz
@dumont po pierwsze to skomentowales, ale potem zapomniałeś i teraz odnosisz się po raz drugi do tego samego wpisu
Po drugie to nie dziwię się, że twoje wypowiedzi są płytkie - człowiek, którego świat zatrzymuje się na kuflu z piwem, nie jest w stanie pojąć wydarzeń w skali makro, wyciągnąć logicznych wniosków a następnie odnieść ich do siebie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@marcus1a: no spoko, nie mówię, że wczoraj nie popiłem, jechałem od góry do dołu próbując odpowiedzieć i być może po fali niektórych negatywnych komentarzy w pewnym momencie stwierdziłem, że już nie odpowiadam. Jasne, oceniaj. Mój świat kończy się za kuflem piwa, twój za klawiaturą na wykopie, gdzie dajesz płytkie analizy niedoszłego psychologa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dumont: Zastanawiam się jak bardzo musi Ci nie wyjść w życiu żeby podjąć decyzje zostać śmiesznym panem policjantem, nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy się na to decydują.
  • Odpowiedz