Wpis z mikrobloga

@dumont: fajne miejsce a pozostali co tu pisza,ze melina czy,ze nic straconego to tfu na wasze polackie ryje i zebyscie zdechli pijac harnasia przy wiadomosciach tvp.
  • Odpowiedz
@majk90: Wystarczyło odpowiedzieć że nie wystarczy

Wystarczy czy oblężona twierdza nie przyjmuje takich źródeł?....

Zmarnowałeś mi betonie dobre 15 minut. Idź sprawdź czy nie szturmują od zachodu.
  • Odpowiedz
@ediz4: @Victoremque: ekonomia na poziomie podstawówki się kłania. Nawet jakby stracili 20% PKB to nadal będą bogatsi od Polski. Dla Was nie ma różnicy czy 50% traci Kowalski ze średnią krajową czy miliarder, bo procenty się zgadzają? xD
  • Odpowiedz
@awakening88 Sam sobie zaprzeczasz.

Kraje zachodnie po tym lockdownie odbiją w kilka miesięcy, w Polsce będziemy wracać do poziom z przed pandemii przez następnych kilka lat.

To są bzdury na które odpowiedziałem tym:
  • Odpowiedz
@erixon: Typie byłeś ostatnio gdzieś poza swoją piwnicą? Każdy już ma głęboko w rzyci tego całego covida, lockdowny i tego typu #!$%@?. A jak ktoś w realnym życiu opowiada takie głodne kawałki jak Ty o odstępach i groźnej chorobie, to naraża się na śmieszność
  • Odpowiedz
ja pierdzielę, mega kibicuję tej akcji. Żeby się każdy otworzył i miał wywalone na ten (nie)rząd.

Smacznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Reevhar: pierdziele dalej to dostaniesz obcy rząd - ktory wprowadzi godzine policyjna i takie kary ze sie zesrasz
  • Odpowiedz
@dumont:
Akcja przygotowana na weekend 15-16 stycznia 2021 może być ostatnią, jaką w swojej historii zorganizuje warszawski bar PiwPaw. Długi spowodowane pandemią są tak duże, że lokal wyprzedaje nawet szklanki, w których podawał trunki. Właściciel jest zdesperowany

Czyli jednak się nie otwierają tylko była to ostatnia próba zdobycia jakiejkolwiek gotówki? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Strasznie smutne to wszystko.
maszpozdro - @dumont: 
Akcja przygotowana na weekend 15-16 stycznia 2021 może być ost...

źródło: comment_1610753195MKcGu9zLnlVCMe7pOKqDYg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz