Wpis z mikrobloga

@jaroty: To polityczne zagrywka, a nie żadna dymisja. I tak będą pełnić funkcje do marca, na kiedy już wcześniej były zplanowane wyboru parlamentarne

Rutte wraz ze swymi ministrami będzie tymczasowo pełnić obowiązki do planowanych już wcześniej marcowych wyborów.

link
  • Odpowiedz
@jaroty: w polsce były afery które by wysadziły rząd w każdym normalnym kraju (dość wspomnieć o ofercie korupcyjnej wobec czarneckiego, albo o farmie troli w ministerstwie sprawiedliwości). Rzecz w tym że pis jest na takim poziomie sekciarstwa, że nic im to nie robi, albo nawet ich wzmacnia, bo informacja o aferze do ich wyborców albo wcale nie dotrze, albo będzie odebrana jako atak który wzmacnia tylko poczucie oblężonej twierdzy.

Tak jak
  • Odpowiedz
Afera: istnieje

Rząd: A ZA PEŁO, PRZEZ OSIEM LOT POLKI I POLACY..


@jaroty: kurrrrrła, jakbym mojego ojca słyszał. Nieważne co PiS #!$%@?, on zawsze ma ripostę w stylu "a Tusk swojego syna #!$%@?ł do amber gold i razem kradli!", albo coś w tym stylu. Co najlepsze ja mu za każdym razem mówię, że dla mnie i PO i PiS to tacy sami złodzieje, kłamcy, oszuści i wszystkich należałoby pozamykać, a za
  • Odpowiedz