Wpis z mikrobloga

#samsung #android
Chyba ich #!$%@? to ja w dniu premiery za note 10 plus, dalem mniej niz oni chca za nizej w hierarchii model
No i golas nawet kuzwa ladowarki nie dali, wahalem sie czy zamienic note10+ na s21ultra, ale w takim razie wybiore jakiegos chinczyka. Jak dla mnie dali dupy po calosci
  • 8
@muak47: ale w tej cenie ultra masz wypasione sluchawki o wartosci niby 250 euro. To za sam s21 ultra wychodzi 1000e.
Jakby ultra mialo plaski ekran jak plus tobym moze sobie wzial ze wzgledu na aparat i te sluchawki. Plus za to nie ma nic wartego swojej ceny.
@muak47 myślę o przesiadce na note10+ z s9+, możesz mi napisać jak się korzysta? Jesteś zadowolony? Note10+ to jedyny z samsungów po s9 który mnie w miarę przekojuje :/
@fwraven jestem i to bardzo, ale mysle o zmianie bo ze tak powiem znudzil sie. Ale widze ze raczej nic lepszego nie znajde, nie ma jakiegos przelomu nawet w s21ultra. Oprocz 120Hz to nie ma nic rewolucyjnego, poczekam na xiaomi mi11 pro, jak tam nie bedzie wow to zostaje samsung nadal w kieszeni.