Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@AltCtrlSpace: starasz się teraz usilnie pokazać jak to po tobie spływa i masz bekę ze wszystkich, ale coś ci kurde nie wychodzi xD. Lepiej byś wyszedł gdybyś nic nie pisał ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Marekexp ale od początku z nich cisnę, to zwykłe lamusy z podstawówki mam się nimi przejmować? Ziomek to jest wykop, lubię się pośmiać to się nabijam, zresztą nie sam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@AltCtrlSpace Znaczy tak poważnie mówiąc to nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że są z podstawówki/gimbazy. Próbujesz kogoś wyśmiać a sam jesteś bitcoiniarzem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzikuDziczyzna: A co to za problem i komu to przeszkadza? Ludzie ciągle się chwalą, że są na siłce, że są w górach czy nad morzem, w innym kraju. Wszystko przecież to jedno i to samo i udostępnianie takich rzeczy na jeden cel i jest nim atencja i próba pokazania, patrzcie jaki ja jestem, jakie mam fajne życie!
Żeby morsować trzeba mieć jaja i trochę dyscypliny. Jak ktoś wrzuca co chwilę relacje
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: wszyscy ci tu jadą a ty walczysz dalej jakbyś nie miał instynktu samozachowawczego. Jesteś tym gościem co jak dostawał w łeb na solówce w gimnazjum to i tak się nie poddawał dopóki mógł wstać i nie miał całej mordy rozwalonej?
  • Odpowiedz