Wpis z mikrobloga

A Ty @US17 ciągnij faje koniowale. Janek Rodo był super postacią epizodyczną, dodatkiem niczym szczypta przyprawy do znakomitego dania. Pamiętam filmik na ławce jak daliście Lesgosowi żubrówkę, chciał wziąć ją do domu, to naciskaliście żeby pił. Nikt mu siłą nie wlewał, ale dzięki temu, że mu bencalowaliście mógł chlać codziennie i na dzień dzisiejszy. Lajty Jana Dixana były fajne na początku, a później to już żenada. I chłop odjechał nogami do przodu niczym na filmiku Pato-Tato. Pawełku z Warszawy proszę wsiąść na Bociana i polecieć po @US17 i przejechać po łypie aż aż. I za podpalenie hali też pojedziesz.

RIP Jan Dixan.

Lesgos jest al de bes.

#patostreamy #kononowicz #szkolna17
OnKujajor91 - A Ty @US17 ciągnij faje koniowale. Janek Rodo był super postacią epizod...

źródło: comment_1610664012QY7fAmjdODmAJ3D89fkwx8.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@OnKujajor91: dokładnie byku, tak jak mówisz, też mam taką optykę na to, że gdyby nie alkohol podawany pod same usta pozyl by jeszcze, bo by musiał wyjść i nazbierać przykładowo tych puszek czy czekogolwiek. A taki barnej broni us17, bo mówi, że on dzięki niemu godnie pozyl, no w #!$%@?
  • Odpowiedz
@OnKujajor91: #!$%@?. Janek zaopatrzał się w alkohol i tytoń na melinie u Aldony. Przypływ gotówki spowodował, że zaczął pić nieco lepszy jakościowo alkohol i palić papierosy z akcyzą. Co do ilości, to niewiele się zmieniło. @US17 z tego co mi wiadomo, okazał się uczciwy. Rozliczał się tak, jak było w umowie, nie kręcił, nie kradł. I dziękuję za tą wypowiedź.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@OnKujajor91: Janek był ciężkim alkoholikiem, tak naprawdę gdyby nie dostawał kasy od us17 to zdobywał by ją w inny sposób żeby zaspokoić nałóg więc jak dla mnie efekt byłby taki sam i w podobnym czasie.
Do tego żeby się zapić to trzeba pracować na to kilkanaście lat, to taka powolna śmierć przez sukcesywne niszczenie organizmu alkoholem dlatego nie oskarżałbym tu nikogo o pomoc Jankowi w zmianie miejsca zamieszkania.
  • Odpowiedz