Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #redpill #bekazpodludzi ##!$%@? #tfwnogf
Odpisałbym tam, ale @Thachii: wrzucił mnie na czarnolisto
https://www.wykop.pl/wpis/54900917/po-prostu-zacznij-zyc-bro-przegryw-blackpill-redpi/
@Anonek97: @Wluczykij_666: @vCertus:
W wieku 25 lat chłop płacze że musi mieszkać z ojcem alkoholikiem który robi awantury, a on przez fobię społeczną i depresję nie może się wyprowadzić. Mając tyle lat już od dawna może żyć oddzielnie tylko trzeba iść do pracy a nie biadolić na wykopie. Rodzeństwo sobie z problemem poradziło, niech się posłucha starego i #!$%@? z domu. Żadnych wymówek, pora odciąć pępowinkę. W umyśle niektórych fobia społeczna i depresja jest wymówką na wszystko a tak nie jest i trzeba nad tym pracować. Nic nie ma za darmo.
Oryginalny post był w nieco innym tonie ale moderacja go usunęła więc napisałem o wiele dokładniej.
  • 13
@Donmenello: obstawiam że nigdy nie doświadczyłeś depresji. ja chyba ? też. ale kumpel na psychotropach mi opowiadał mniej więcej jak to wygląda. po prostu leżał w łóżku cały dzień, nic nie miało sensu, nic nie robił, myślał żeby się zabić, bo wszystko jest do dupy, coś w ten deseń.
I to nie był przegryw tylko koleś z sukcesem, wożący się mustangiem 5.0, mający 3 auta w wieku 26 lat, ruchający itd.
@ukryty_matematyk: 99% ludzi nie ma kasy, może jechać za granicę do pracy z zakwaterowaniem, będzie miał mieszkanie, za co jeść i coś jeszcze odłoży, później śmiało może pracę zmienić. Jest wiele sposobów i na prawdę da się usamodzielnić, 25 lat to nie dziecko.
@Kernydz: Więc niech nic nie robi i wylewa żale na wykopie
@Donmenello: Ja do końca tego nie popieram, bo jak ktoś faktycznie ma depresję to w samotności jeszcze bardziej się pogrąży. No a co do fobii itd, czasami trzeba podjąć konkretną decyzję, a nie cały czas się nad sobą użalać co nie.