Wpis z mikrobloga

@Desmosedici: hiszpański sklep, zamawiałem kilka razy z bikeinn i innych *inn bo mają chyba wszystkie sporty, często mają dobre ceny. Wysyłka sprawnie, i co ciekawe dołączają zdjęcie paczki przed wydaniem jej kurierowi. Zwrot (przesyłka do Hiszpanii) może być dość droga więc zapłać PayPalem - PayPal ma program zwrotu pieniędzy przy odsyłaniu przedmiotu, zwracają do 120PLN (przed zakupem trzeba się zarejestrować na https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/refunded-returns ). Rachunek od kuriera+zdjęcie paczki i zwracają bez problemu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pavel_ski: szukam rowerowych fatałaszków

@panato: @89neo liczyłem że w sezonie zimowym na lokalnym rynku pójdzie coś wyrwać w fajnych przecenach, a tu jak patrzę, to albo brak towaru albo jakieś rozmiary z kosmosu lub jak w przypadku bikester ceny... Także cienko panie cienko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Desmosedici: ja mam zamówione opony, złożyłem zamówienie w grudniu a będą na marzec jak dobrze pójdzie (ʘʘ) dobrze ze mam dwa łańcuchy, tylko czekam na mostek aż się pojawi w decathlonie.
@Desmosedici: ja kupiłem sztyce karbonowa zippa. Nadal działa i ma się dobrze. Jedynie wysyłka się opóźniła o kilka dni. Kupowałem tuż przed swietami, paczka szła z magazynu w Hiszpanii