Wpis z mikrobloga

@JamKarzeu2: Wydaje mi się, że tacy ludzie są w rzeczywistości ekstremalnie nudni.
Pomyślcie sobie - nagrywają filmiki tylko o wyglądzie, pewności siebie i motywacji. Nie nagrywają filmików o dobrym sprzęcie do wspinaczki górskiej, albo do bushcraftu czy dobrej gitarze na początek nauki gry.

Oni opierają cały swój wizerunek o wygląd, ,,coaching" i dobre ustawianie fotek na koncie na instagramie
@InterferonAlfa_STG: przychodzisz do żoany krupy, siadasz niepokojąco blisko niej, poklepujesz po plecach i mówisz "dobra, słuchaj no mała, a teraz bier mnie na te całe modelingi, bo nikt tak zajebiście jak ja nie wypadnie". Dajesz brudne buty na jej stół i odpalasz szlugora.
Nic prostszego
Oni opierają cały swój wizerunek o wygląd, ,,coaching" i dobre ustawianie fotek na koncie na instagramie


@Granat556: przeciez widzisz tylko ich produkt, to co oni sprzedaja. W tym wypadku jakies bzdura porady dla naiwnych...

Oni opierają cały swój wizerunek o wygląd, ,,coaching"


No niestety, ale skoro maja mieć z tego szybkie siano to? ¯\_(ツ)_/¯

i dobre ustawianie fotek na koncie na instagramie


Taka branza, na tym polega ich praca.

Kuriozalne jest
@InterferonAlfa_STG: > ,,Kuriozalne jest to ze wydaje Ci sie, ze jesteś w stanie ocenić jacy Ci ludzie sa kiedy widzisz tylko starannie zaprezentowany i wyselekcjonowany wycinek rzeczywistosci, ktory Ci zaserwowano.

Nie wiesz czy ta osoba jest pustakiem i taki kanal z bzdurami jest jej calym zyciem czy moze dorabia tak do doktoratu o elektrowniach termojadrowych"

W zasadzie masz racje Mireczku, powinienem być bardziej pokorny i wyrozumiały (
ponoć Sean O'Pry, topowy model 9/10, uważa, że w modelingu 30% to wygląd, a reszta to pewność siebie


@niedynamiczny_nieoskarek: Bo obraca się w środowisku ludzi 9-10/10, gdzie relatywne różnice w atrakcyjności między poszczególnymi modelami są niewielkie. Skoro wszyscy są turbo atrakcyjni, to można zacząć analizować inne cechy, np. charakteru.