Wpis z mikrobloga

Tl;dr Pod ostatnim wpisem jeden użytkownik napisał, że Cejrowski nie ma dzieci, dostał za to dużo plusów. Postanowiłem przeprowadzić analizę, czy to prawda. Wniosek jest taki, że albo ma albo nie ma.

W 1999 r. w wywiadzie dla Jagielskiego. Cejrowski powiedział, że nie ma dzieci bo jest niedojrzały. Sama pawlikowska, też nie ma dzeci, więc faktycznie z tej relacji nie narodził się mały katol ortodox. Natomiast w 2010 r. Cejrowski ożenił się z Joanną Najfeld, katolicką dziennikarką. Dodatkowo w 2011 r. zawarli drugi ślub w TX https://www.ancientfaces.com/person/joanna-e-najfeld-cejrowski-birth-1982/97248754. Więc na pewno ma żonę obecnie. Z jednej strony nigdzie nie ma informacji o tym, że posiada dzieci. A sam żyje pół roku w Ameryce a pół w Polsce, co chyba utrudnia wychowywanie dzieci. Natomiast Cejrowski jest osobą publiczną, celebrytą, która chyba najbardziej chroni przed mediami swoją prywatność. W audycji Radia Wnet Skowroński powiedział, że Wojtek nie daje swoijego nr. tel nawet swoim współpracownikom. Druga sprawa, że sama Najfeld, przed 2010 r. była dość aktywna w mediach, i powoli zaczynała być taką Joanną Gniadek. Od tego czasu całkowicie zniknęła. Pytanie więc czym innym mogła się zająć, jak nie wychowywaniem dzieci? Na kafeterii jest wątek czy Cejrowski ma dzieci. Jedna osoba napisała tam w 2017 r, że ma dwójke synów, ale je ukrywa przed światem. Wiadomo, każdy może sobie tak napisać. W każdym razie wniosek jest taki, że ostatecznie bym nie wykluczał, że Cejrowski nie ma potomstwa, bo może być po prostu bardzo dobry w jego ukrywaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszelkie uwagi, czy jestem normalny będę banował jak na elektrodzie admin. Nie musiałeś tego czytać. Mam ostatnie 2 tygodnie w pracy, nudzi mi się, i zapełniam se czas bzdetami. A jeszcze muszę 20 min wysiedzieć.
#cejrowski #4konserwy
  • 1