Wpis z mikrobloga

Moj byly od ponad pol roku stalkuje moje social media. Sam wszystko ze mna zakonczyl, wiec znajomosc zerwana z jego inicjatywy. Nie mamy sie w znajomych nigdzie, bez kontaktu od wrzesnia 2019, a on od kilku miesiecy praktycznie codziennie stalkuje moj profil. Powinnam go zablokowac czy lepiej nie robic z tym nic, zignorowac zwyczajnie? Obawiam sie, ze po zablokowaniu sprowokuje go do kontaktu, albo stworzenia fejk kont, z drugiej jednak strony - patrzac juz na to z empatia jednak - to co robi jest strasznie niezdrowe dla niego samego i nie wiem czy nie pomoglabym mu jednak odcinajac dostep do tego co sie dzieje w moim zyciu () Mirki help plz #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #feels
  • 3
@kocykzsuszarki: moja różowa ma identyczny problem:p masa nowych fejk kont na jej profilu (różowy zablokował mitomana wszędzie) nawet czasami ja jestem przez jej ex odwiedzany, ostatnio chyba nawet zapomniał się przelogować na fejk konto XD. Ogólnie byczq co Cię obchodzi to co on robi? Moim zdaniem olać i skupić się na sobie! Nie jesteś przecież odpowiedzialna za niego.