Wpis z mikrobloga

@suluf patrzyłem na kompas i dlatego napisałem południowy. Taka większą literówka:)


@KakaowyTaboret: wskaż mi na obrazku gdzie masz zaznaczone Niemcy

2020 możesz Rosję Koreę Wenezuele. Co nie byłoby cherry pickingiem.


@KakaowyTaboret: i co maja te kraje pokazać ? Że komunizm nie jest tak gospodarczo wydajny jak kapitalizm ? Może następnym razem wskaż mi komunistyczne kraje bo chyba tylko Korea PÓŁNOCNA z listy się łapie ( ͡°
suluf - > @suluf patrzyłem na kompas i dlatego napisałem południowy. Taka większą lit...

źródło: comment_1610643839sCCVUNpwcnewvCya9eRso0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@suluf były wschodnie i zachodnie A patrząc na strony świata na kompasie coś mi się pomieszalo. Na mapie będą na lewo od Polski.

I o tym mówię że nie są tak wydajne i brak prywatnej przedsiębiorczości to bieda większą niż korporacjonizm.

Elo
  • Odpowiedz
@suluf ja pietdole kilka razy to tłumaczyłem Elo.

Jak rozumiem.nigdy nie pomyliles żadnego slowa xDDD

Wyższość nad komunizmem- wybierz jakieś.przyklady ja dałem Niemcy Koreę porównanie ZSRR i Rosji.
  • Odpowiedz
@suluf ja pietdole kilka razy to tłumaczyłem Elo.

Jak rozumiem.nigdy nie pomyliles żadnego slowa xDDD


@KakaowyTaboret: ale ty w dalej brniesz. Na kompasie nie ma żadnych krajów zaznaczonych. Ty mówisz cały czas o mapie

Zabawne też że się czepiasz lat. Jakie miałem wybrać? 20? Źle. 30? Zle 40 też gorzej wiadomo, 50 nie za fajnie. Zostają 60? No wybacz że
  • Odpowiedz
@suluf mówię że spojrzałem.na kompas i dlatego zły kierunek świata xD to Ty mapa i mapa nawet obrazki dajesz.

K---a xD żadnego argumentu nie dałeś ja pełno ale ja mało wiem.

Elo i nie wołają mnie bez sensu bo ciągle mówisz mało wiesz nieprawda i że w ZSRR w szczytowym okresie to prawie jak USA bez żadnego k---a dowodu
  • Odpowiedz
giga korporacje ktore dzieki wsparciu panstwa osiagnely monopol sa wolnorynkowe?


@RubinWwa: No pamiętam te przepisy zabraniające konkurowania z facebookiem google i microsoftem. Wiadomo, jakby był prawdziwy wolny rynek to bym im konkurencje zrobił z piwnicy. Chyba ci się korporacje z zachodu pomyliły z Chińskimi. Monopol zachodnich korporacji wynika z powodu pieniędzy które mają a nie jakiś bzdur o trzymaniu ich tam przez państwo. Jakby tak było to nikt by głośno
  • Odpowiedz
@suluf mówię że spojrzałem.na kompas i dlatego zły kierunek świata xD to Ty mapa i mapa nawet obrazki dajesz.


@KakaowyTaboret: podaje się bo to nie ma sensu. Na kompasie masz Niemcy zaznaczone

K---a xD żadnego argumentu nie dałeś ja pełno ale ja
  • Odpowiedz
No pamiętam te przepisy zabraniające konkurowania z facebookiem google i microsoftem


@suluf: tak nie dziala tworzenie sie monopolu xD Nie mozna zalozyc nic w garazu bo istnieje ogrom nakazow ochrony danych, szyfrowania danych do tego dochodzi syndrom złotej strzały oraz fakt że internet z definicji jest monopolem, istnieje jedna sieć, nie mozna zalozyc sobie wlasnej.
  • Odpowiedz
akazow ochrony danych, szyfrowania danych


@RubinWwa: komunizm w czystej postaci. Najlepiej w ogóle nie zabezpieczać danych klientów.

oraz fakt że internet z definicji jest monopolem, istnieje jedna sieć, nie mozna zalozyc sobie
  • Odpowiedz
komunizm w czystej postaci. Najlepiej w ogóle nie zabezpieczać danych klientów.


@suluf: No widzisz, dlatego internet nie jest dobrym przykladem wolnego rynku. Jeśli zeby wogole zacząc cokolwiek na nim robic potrzebujesz zgody kilkudziesieciu innych podmiotów to jaki to wolny rynek?

To tak jakbym mial robic konkurencje dla Forda ale byl zmuszony uzywac jego narzedzi, bo tylko one maja atest. A do tego tylko u niego moge wykupowac szyny produkcyjne bo
  • Odpowiedz
dlatego internet nie jest dobrym przykladem wolnego rynku.


@RubinWwa: Czy w ogóle jest możliwe istnienie wolnego rynku bo z tego co się orientuje to na intrenecie znajdziesz wszystko od informacji po możliwość kupna niewolników i jeżeli to nie jest wolny rynek, to w takim razie wolny rynek nie istnieje i odwoływanie się do niego jako odpowiedzi, ma tyle sensu co odwoływanie się do Boga.

To tak jakbym mial robic konkurencje
  • Odpowiedz
Czy w ogóle jest możliwe istnienie wolnego rynku bo z tego co się orientuje to na intrenecie znajdziesz wszystko od informacji po możliwość kupna niewolników i jeżeli to nie jest wolny rynek, to w takim razie wolny rynek nie istnieje i odwoływanie się do niego jako odpowiedzi, ma tyle sensu co odwoływanie się do Bog


@suluf: wedlug ciebie wolny rynek jest wtedy jak mozesz kupic niewolnika xD nieno nie jestes
  • Odpowiedz
podaje się bo to nie ma sensu. Na kompasie masz Niemcy zaznaczone


@suluf: Chciałem napisać Niemcy Wschodnie i Zachodnie ale przez spojrzenie na kompas zle napisałem jeden kierunek świata. Długo będziesz to ciagnal? Potoczne nazwy Niemiec podzielonych po II WS

Elo koniec argumentów masz wykres GPD per capita moge podrzucic dlugosci zycia i znajdz tam gdzie robotnik w ZSRR zyl niewiele gorzej niz w USA ale nie wołaj mnie już
  • Odpowiedz
@suluf: > Korea północna przez długi czas była lepsza gospodarczo niż południowa

zapowiadała się ciekawa dyskusja, ale po tym zdaniu uznałem, że nie warto XD serio? Ty coś mówisz o cherrypickingu? Czy uzasadnisz dlaczego była silniejsza gospodarczo? Zresztą, pewnie zaraz poleci jakiś fikołek, szkoda słów. Komunizm z pewnością jest świetny, tylko to wielki spisek jest, że prawie każde państwo komunistyczne pada. Ktoś to sabotuje, bo jak inaczej? ( ͡°
  • Odpowiedz