Wpis z mikrobloga

Jakby tak mieszkańcy Szkolnej wzięli udział w jednym z teleturniejów, np. Milionerzy, który miałby wieksze szansę na przywiezienie chociaż 1000zł

#kononowicz #patostreamy

Kto wygra wieksze siano?

  • Major 9.9% (10)
  • Konon 90.1% (91)

Oddanych głosów: 101

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheAwaken2:
Oczywiście Konon jest bardziej wyedukowany, chociażby umie pisać i czytać, lepiej radzi sobie z cyframi, jego życie zawodowe mimo wszystko było obfitsze w doświadczenie i wiedzę życiową (zna podstawy funkcjonowania prawa, administracji, polityki)... ale z drugiej strony Suchy jest bardziej otwarty na naukę nowych rzeczy, nie ma tak zamkniętej głowy i czasami logika jest jego mocniejszą stroną niż knura.. no ciekawa rozkmina xd
  • Odpowiedz
@vrraaaz: Konon jest mądrzejszy, ale to struś jest tym bardziej bystrym i sytuacyjnym w tym duecie, wydaje mi się, że przed ćpaniem struś miał więcej IQ niż konon
  • Odpowiedz
@vrraaaz: napisałem, ze z cyframi bardziej obyty jest gruby. Nitroszczur nie umie ani czytać, ani liczyć, ani prawie pisać. @noprzeszczep: bardziej miałem tu na myśli, że knur wie swoje i mu nie przegadasz nawet udowadniając, że sie myli. Wydaje mu sie, ze jest nieomylny. Szczur natomoast jest moim zdaniem bardziej bystry od knura i jeżeli mu się bardzo opłaca, to chce się czegoś nauczyć, ma większe poczucie swojego
  • Odpowiedz
@Poluros: świetna charakterystyka. Z tzw. wiedzy ogólnej, akademickiej Knur dosłownie miażdży Strusia (zwłaszcza historia, geografia, wos) - i nie zwalałbym tu wszystkiego na ćpanie, ale też inna ścieżka życiowa, inne wykształcenie - niepełne podstawowe częściowo w warunkach jakiegoś poprawczaka, gdy tu jest pełna zawodówka (inaczej filologia rosyjska). Zwróciłbym też uwagę na jeszcze inny aspekt: jako tako uregulowane życie rodzinne (nie taka patola jak u suchoćpuńskiego). pozwoliło na zakorzenienie go w
  • Odpowiedz