Wpis z mikrobloga

Strasznie mnie to wkurza, że tak się opluwa tego Cyberpunka tutaj i na Twitterze. Przyznam, że miałem ten tag zablokowany do momentu ukończenia tytułu, żeby uchronić się przed spoilerami i dopiero czytam te wpisy od kliku dni. Nie rozumiem części z Was, mam trochę wrażenie że to robicie, bo narzekanie na ten tytuł, na Redów jest "modne". Rozumiem, że gra może się nie podobać, ale z pewnością nie zasługuje na nazywanie ją "gównem" i podobnymi określeniami. Mnie się ta gra naprawdę podobała (ogrywałem na PS4 Pro), glicze miałem po premierze owszem, ale od 1.06 zdarzały się już one bardzo rzadko (co innego crashe, około 2 na 10h gry) i bawiłem się świetnie, udało mi się ją ukończyć w stu procentach (platyna) i kupiłbym ją raz jeszcze, bo to bądź co bądź bardzo fajna gra. Przykro mi patrzeć na to co niektórzy o tej grze wypisują. Nie jest to tytuł tak wybitny jak Wiedźmin 3, ale dla mnie jest to topka gier, a ograłem ich sporo w swoim 33 letnim życiu na różnych platformach poczynając od Atari. Musiałem się wyżalić. #cyberpunk2077 #gorzkiezale
  • 36
@FRIX1988: Gra jest świetna, ale jeszcze ze zbyt dużą masą błędów. Tez musiałam dać upust emocjom czego konsekwencja jest mój ostatni wpis z recenzja gry ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak czy siak czekam na te sławne DLC żeby moc zagrać jeszcze raz. W sumie czekałam na next gen ale jak wczoraj się okazało ze będzie pod koniec roku to tak długo raczej nie wytrzymam ( ͡°
@kizimajaro: też kupiłem PS5 (choć jeszcze nie dotarło) z zamiarem ogrywania cyberpunka na bardziej przystosowanym sprzęcie, ale cieszę się że zdecydowałem się jednak na przejście jej na tym kilkuletnim pro, bo zdecydowanie nie jest aż tak źle jak się czyta w komentarzach, a z pewnością nie uchroniłbym się od mniejszych lub większych spoilerów. Zaraz znajdę Twój wpis i przeczytam :)
@FRIX1988: @Thorkill:
Olaboga, gre opluwajo bo jest modne. Co tam że CDPR wydało na premierę popsutą grę, nie dotrzymało obietnic, a gameplaye z E3 były ustawione (inb4 "Bethesda czy inne firmy też tak robio" - super, tyle że CDPR robiło z siebie firmę uczciwą względem graczy, tak więc ludzie spodziewali się wyższych standardów). Zresztą glitche to jest sprawa drugorzędna, w każdej grze się zdarzają, ale skopane i zrobione na #!$%@?
autentyczność konta.


@xadhoom: No ty mistrzu musisz jeszcze popracować nad autentycznością tego swojego konta, wybitnie służącego dotąd komuś wyłącznie do plusowania wpisów i wykopywania.
@FRIX1988: Mam paręnaście godzin w cyberpanku na pc więc uważam że mogę się wypowiadać. Jedyny powód dla którego wymeczylem te kilkanaście h to ciekawość co będzie dalej w fabule bo faktycznie fabuła jest spoko. Ale sam gameplay to horrendum straszliwe, npc są takimi debilami że żeby się w miarę dobrze bawić trzeba być takim samym debilem jak oni i nie wykorzystywać nadążających się na każdym dosłownie kroku exploitow. Strzelaniny przez to
Co tam że CDPR wydało na premierę popsutą grę,


@Fennrir: "popsuta gra" w którą w pierwszych trzech tygodniach od premiery regularnie grało na steamie od 300 k do 1 mln ludzi codziennie.

do zrozumienia że dopóki gra nie będzie wyglądała tak jak na gameplayach

Gemplej z 2018 r. z E3 wygląda obecnie gorzej niż w grze w wersji na PC-ty. Ja wiem że dla ciebie to może być zaskoczenie bo nie
@Thorkill:
Bo jak wiemy argument ad populum to jest bardzo miarodajny. Równie dobrze mogę powiedzieć że Fallout 4 był lepszą grą od Wiedźmina 3 bo się sprzedał w większej ilości. Ludzie dali się ponieść hypowi i kupili grę, a po premierze okazało się że jednak jest niedopracowana.
Jak chodzi o gameplaye z E3 to nie mówię o grafice, bo graficznie nie ma downgradu, wręcz przeciwnie. Ale mam na myśli to że
i na tamtych gameplayach faktycznie wydawało się że będzie miasto wypełnione żywymi NPCami które będą miały realistyczne zachowanie


@Fennrir: Na jakiej podstawie ci się to wydawało? Masz tu ten cały gamplej i wskaż mi dokładne miejsce gdzie widzisz "to miasto wypełnione żywymi NPC-tami ktore mają realistyczne zachowanie". Od razu ci powiem że nie musisz szukać bo takiego miejsca nie ma. Pierniczysz farmazony.
Thorkill - > i na tamtych gameplayach faktycznie wydawało się że będzie miasto wypełn...
@Thorkill:
Choćby od 12:20. Zapowiadali w 12:57 że na ulicach mają być tłumy NPCów posiadających cykl dnia i nocy czego w finalnej grze nie ma. W ogóle widać też sporo wyciętej zawartości - na tych wczesnych gameplayach było np.: więcej pojazdów (przykładowo ten z 12:52 wzorowany na Buicku Grand National został wycięty, a szkoda, bo raz że jest to dosyć kultowy samochód, a dwa że jeśli nie liczyć lekko zmodyfikowanych wersji
Pobierz Fennrir - @Thorkill: 
Choćby od 12:20. Zapowiadali w 12:57 że na ulicach mają być tł...
źródło: comment_1610629981q1u7ltVLRTf9617Wa3TKs8.jpg
@FRIX1988:
xD Wlasnie mnie #!$%@? takie janusze obroncy cd pr, bo hurr durr polacy wydali, co graja w same AAA i nie maja zadnych wymagan. Ja sie niczego, po cybepunku nie spodziewalem:
1. Wiedzmin 3 jest max srednia gra i najbardziej overrated gra w historii. Jedyne co ja ratuje to fabula, sam gameplay, combat i elementy rpg (najgorsze drzewka rozwoju postaci w grach ever, w obu grach) poza paroma decyzjami sa
że na ulicach mają być tłumy NPCów posiadających cykl dnia i nocy


@Fennrir: Przecież tak jest. Wersja PC ma opcje ustawień NPC-ów tak jak Witcher 3. Ustawisz to na maksa i masz tłumy na chodnikach w tym miejscu przy mieszkaniu V. takie same jak w tym gampleju. Cykl dnia i nocy też występuje. W dzień NPC-ów na ulicach jest dużo więcej.
Wniosek: Pierniczysz farmazony. Gra ci się nie podoba. Ok twoja
@bedopies:
No, ale co nie obrazaj? Gra dekady, gdzie combat polega na spamie lmb i quen. Gra dekady, gdzie nie mozna sobie pojezdzic koniem, bo albo wpadniesz w niewidzialna sciane, albo na kazdej krawedzi drogi sie zatrzymuje w miejscu (a gralem 2 miechy temu) xD Bylem juz znudzony po dotarciu do novigradu. Gra dekady, gdzie praktycznie kazdy kwadracik na drzewku skilli to "zboostuj x o y%". Gra dekady, gdzie poza zadaniami