Wpis z mikrobloga

Strasznie mnie to wkurza, że tak się opluwa tego Cyberpunka tutaj i na Twitterze. Przyznam, że miałem ten tag zablokowany do momentu ukończenia tytułu, żeby uchronić się przed spoilerami i dopiero czytam te wpisy od kliku dni. Nie rozumiem części z Was, mam trochę wrażenie że to robicie, bo narzekanie na ten tytuł, na Redów jest "modne". Rozumiem, że gra może się nie podobać, ale z pewnością nie zasługuje na nazywanie ją "gównem" i podobnymi określeniami. Mnie się ta gra naprawdę podobała (ogrywałem na PS4 Pro), glicze miałem po premierze owszem, ale od 1.06 zdarzały się już one bardzo rzadko (co innego crashe, około 2 na 10h gry) i bawiłem się świetnie, udało mi się ją ukończyć w stu procentach (platyna) i kupiłbym ją raz jeszcze, bo to bądź co bądź bardzo fajna gra. Przykro mi patrzeć na to co niektórzy o tej grze wypisują. Nie jest to tytuł tak wybitny jak Wiedźmin 3, ale dla mnie jest to topka gier, a ograłem ich sporo w swoim 33 letnim życiu na różnych platformach poczynając od Atari. Musiałem się wyżalić. #cyberpunk2077 #gorzkiezale
  • 36
  • Odpowiedz
@Thorkill: xDDD to sobie pojdz za jakims npcm i sobie sprawdz ten cykl dnia i nocy, bo jakos gdzie bym nie spojrzal to one sobie randomowo biegaja po mapie, a nie maja zadnego cyklu xD NPCow tez tylu nie ma, wiec przestan cpac te cd pr xD
Przeciez to miasto jest tak samo martwe jak wsie w wiedzmaku.
  • Odpowiedz
bo mozecie kupic setki lepszych gier


@pi73r: No to tak z ciekawości podaj mi listę tych twoich 10 gier, które uznajesz za najlepsze. Oczywiście chodzi mi o gry pokrewne gatunkowo do W3/CP2077.
Wiadomo już że Gothic 2. Co jeszcze?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fennrir: Dodać trzeba, że gdy ktoś zapłaci dużo za skopany produkt to czasem zamiast się burzyć woli udawać, że jest lepszy niż się spodziewał i będzie zachwalał. Ponadto Polacy mają kompleksy i boją się obrażać świętego cedepa reda, bo to polska firma. Spojrzałem na recenzje na Steam, te po polsku w 92% pozytywne, w innych językach niż polski czy angielski ma 75%. Sam trochę pograłem, parę godzin i zgadzam się,
PilariousD - @Fennrir: Dodać trzeba, że gdy ktoś zapłaci dużo za skopany produkt to c...

źródło: comment_1610634162X8csHgzXs0cjCiNy3makoX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
nie spojrzal to one sobie randomowo biegaja po mapie


@pi73r: Kiedyś poszedłem za dwójką policjantów walących do mieszkania obok gdzie mieszka V. I wiesz co się stało? Włączył mi sie quest poboczny pt. "Happy Together". To niejedyny taki przypadek.
  • Odpowiedz
@Thorkill:
W za duzo gier gralem, by tak o wymienic 10 najlepszych (a inna sprawa, ze sie nie jaram single player rpgami od jakiegos czasu, w singlu to raczej roguelike'i ostatnio), po prostu wymienie pare lepszych gier.
Mass Effect, Kotor, nawet takie shadow of mordor (to nie jest dobra gra, ale i tak lepsza od tworow cd pr), w zasadzie to moge tu wrzucic jakiegokolwiek rpga wydanego przez bioware przed
  • Odpowiedz
@Thorkill: No fajnie, ale to nie jest argument, a uciekanie od dyskusji. Nie ma cyklu dnia i nocy, npce randomowo chodza (a nawet nie randomowo, bo zaprogramowanymi sciezkami, ktore nie maja sensu). Cykl dnia i nocy to juz w tym glupim gothicu miales xD
Jakies ukryte smaczki czy odpalenie czegos, bo sie nietypowo poszlo to masz w prawie kazdym rpgu (zgadnij tez w czym xD).
Powtarzam ta gra prezentuje sie
  • Odpowiedz
No fajnie, ale to nie jest argument


@pi73r: Oczywiście że jest to argument. W okolicach mieszkania V naliczyłem około 30 unikalnych NPC-ów z ich własnymi liniami dialogowymi i cyklami dnia i nocy. A to przecież tylko jeden budynek. CDPR obiecywał około 1 k unikalnych NPC-ów w całym mieście. I moim zdaniem może ich faktycznie tyle być choć tego nie liczyłem. Oprócz tego po mieście kręcą się także tysiące NPC-ów którzy
  • Odpowiedz
@Thorkill:
Tak unikalne npc, ze mozna dokladne kopie znalezc obok siebie xD CD PR obiecywal ze mozna z kazdym romans zrobic, pogadac, a te unikalne wlasne linie dialogowe to one linery gdzie kaza Ci #!$%@? (nawet jak ssa sprzedawcami na stoisku xD). Jesli cykl dnia i nocy to jak Ci bedzie jakis npc chodzil w kolko 24/7 to ok, widze ze nie ma o czym rozmawiac, bo albo #!$%@? od
  • Odpowiedz
@FRIX1988: Super gra, na patchu 1.6 są te same błędy, z których śmiano się kilka godzin po premierze. Mam na chwilę obecną 50h przegrane i jak widzę jak wiele PODSTAWOWYCH mechanik nie działa to mnie krew zalewa. To nie jest zła gra i nie można krzyczeć, że gówno, ale bronienie tej co najwyżej bety (po 6 patchach!!!) jest tak samo śmieszne.
  • Odpowiedz
ale tu masz urywek,

@pi73r: W tym linku masz opis tego co faktycznie jest w grze. Natomiast ja czekam na zapowiedz pt. "Z każdym NPC można będzie romansować" bo tak napisałeś dwa posty wyzej.
Oczywiście wyssałeś to z palca. Nikt takich rzeczy nigdy nie obiecywał. To przecież jakiś absurd.
  • Odpowiedz
@Thorkill:
Wut? xD Ty w ogole czytasz ze zrozumieniem co jest napisanem tam i co ja pisze czy sie #!$%@? do jednej rzeczy, bo nie odpowiadac na argumenty (ktorych juz notabene olales z 5 przynajmniej xD). Chyba nie ma sensu tego ciagnac, bo klasyczny fanboy cd pr here.
Ale sprobuje. W linku masz napisane, ze bedzie duzo opcji powaznych i casualowych romansow. Tymczasem dla 1 playthrough mozesz zrobic 1 romance
  • Odpowiedz
W linku masz napisane, ze bedzie duzo opcji powaznych i casualowych romansow.


@pi73r: W linku masz napisane jak wół coś takiego: "Similar to the Witcher, but with more diversity," No i się zgadza. W wiedźminie masz trzy opcje romansowe wszystkie heteroseksualne. W CP2077 masz trzy opcje romansowe (jedną postacią). Mężczyzna - kobieta casualowo (Meredith), mężczyzna - kobieta (Panam - poważny związek), mężczyzna - mężczyzna (Kerry).
Nadal czekam na zapowiedz ze
  • Odpowiedz