Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GordonL: czy ja gdziekolwiek cokolwiek napisałem, wyraziłem jakąś ocenę, podjąłem się analizy sytuacji czy w jakikolwiek inny sposób się do niej odniosłem? Nie wydaje mi się.

Rozumiem, że Twoje pytanie jest zachętą do dyskusji. Też jestem ciekaw co tam sąd ustalił, ale tego nie wiem z samego opisu.

Chciałem tylko zauważyć, że trudniej pozbyć się niepłacących najemcow-pasozytow. A tu gość ma gorzej niż więzień - ten przynajmniej ma dach nad głową
czy ja gdziekolwiek cokolwiek napisałem, wyraziłem jakąś ocenę, podjąłem się analizy sytuacji czy w jakikolwiek inny sposób się do niej odniosłem? Nie wydaje mi się.


@staryhaliny: czemu otagowałeś #pieklomezczyzn ?

Chciałem tylko zauważyć, że trudniej pozbyć się niepłacących najemcow-pasozytow.


@staryhaliny: Tak i jest to skandal. Ale kompletnie nie rozumiem na czym ma polegac dyskryminacja czy piekło mężczyzn, skoro nie masz pojęcia co sąd ustalił.

Przy tym 15-latku, który zabił 13-leatkę
@staryhaliny: co ciekawe pis ma władzę nad sądami od kilku lat a cały czas gra hymn pod tytułem "niemieckie sądy" itp, sami dowodzą tym statkiem i mimo ogromnej wszechwładzy winę próbują zwalać na poprzednie ekipy