Wpis z mikrobloga

ok ale czemu#bekazprawakow koński palancie? Ładnie tak szufladkować oświecony trepie?


@Zwardi:

1. za używaną wśród prawaków "plandemię"
2. za popularne w tym środowisku teorie spiskowe
3. za brak podstawowej wiedzy naukowej, zupełnie jak u wyborców Konfederacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
  • 1
@chad190 aha czyli #!$%@? o niczym, to że lewactwo to pomioty największych debili jakich nosiła Ziemia nic nie znaczy¯_(ツ)_/¯ No bo jak inaczej nazwać tych, którzy utworzyli i uwierzyli w.. komunizm( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Zwardi: no tak, bo przecież dla wyborców Konfederacji istnieją tylko dwa systemy polityczne:
- socjalizm jak w związku radzieckim;
- skrajna prawica a'la postulaty Konfederacji.
No nie pogadamy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Szumlewicz znoszacy ubostwo ustawa, Lempart twierdzaca ze kobiety obala rząd, Kapela to prkatycznie kazdy artykul, Środa "homoseksualisci rodza wiecej dzieci niz heteroseksualisci", Płatek, Szczuka, Dziewuchy Dziewuchom twierdzace ze nadwaga jest zdrowa, boże tych szurów to wy macie tyle ze serio ciezko mi znalezc kogos kto nie jest skonczonym świrusem na lewicy a lista ich kretynizmow to praktycznie kazda pozycja w ich dorobku xD
  • Odpowiedz
@RubinWwa: Głupek =/= szur. Szur to osoba, która plecie głupoty związane z teoriami spiskowymi, albo inne antynaukowe bzdury ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz przykłady szurstwa w moim komciu powyżej :D
  • Odpowiedz
  • 1
@ziumbalapl sam sobie poszukaj, dostałeś już i tak wiele podpowiedzi, mnóstwo tego. Cała lewizna to foliarskie szury bo kiedyś a nawet dalej teraz wierzą w.. komunizm. Nie będę tego robił akurat dla Ciebie.
  • Odpowiedz
@Zwardi: Nie dostarczyłeś żadnych przykładów, więc można uznać, że kłamiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie interesują mnie "podpowiedzi", tylko dowody ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cała lewizna to foliarskie szury bo kiedyś a nawet dalej teraz wierzą w.. komunizm


Czyli Žižek to foliarz, bo wierzy w komunizm? Niby jak?
  • Odpowiedz
twierdzenie ze HIV przechodzi przez prezerwatywy to bzdura a twierdzenie ze nadwaga jest zdrowa to juz nie bzdura tylko glupota? xDD


@RubinWwa: Wymieniłeś JEDEN PRZYKŁAD szurania z lewej strony (z którego zresztą wszyscy się śmiali, a blog totylkoteoria zaorał ich twierdzenie jak pług pole), ja mogę wymienić na jeden taki przykład dziesięc z prawej. Zresztą, masz je wyżej, już pisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Zizek to przeciez korwin mikke lewicy tylko zamiast komentowania realnych rzeczy ma metafizyczne rozwazania xD Do tego myli sie w co drugim odwolaniu do rzeczywistosci, typu narzekal na zjawisko Waldsterben powolujac sie na to ze teraz lasów jest wiecej niz 100 lat temu, no super, tylko ze lasy wtedy byly zroznicowane, jadalne i wysokiej jakosci bo mialy po kilka tysiecy lat a teraz europa jest zalesiona lasem świerkowym, sztucznym,
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Tych przypadkow szurania lewej strony jest milion i zapewne wiecej niz po prawicy, lewica wierzy w multum teorii spiskowych typu patriarchat, biala supremacja kontrolujaca wladze, whitewashing, na kazda twoja teorie spiskowa prawicy moge ci znalezc 50 lewicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
e zakazać używek nie można bo się debile oburzą. Ale nikt by na tym nie stracił


@Shatter: Straciły by dzieciaki. Pieniądze zamiast an edukację państwo musiałoby wydawać na "war on drugs", a to studnia bez dna.
  • Odpowiedz
@RubinWwa: Nie, patriarchat i konserwatywna szkodliwa mentalność wcale nie istnieją, faceci w ogole w przestrzeni publicznej nie udają maczo, czy nie unikają szukania pomocy, tragiczne statystyki dotyczące samobójstw wsrod mezczyzn to tez przeciez tylko w anime ( ͡° ͜ʖ ͡°)

biala
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: patriarchat czyli system w ktorym mezczyzni maja wszystko a kobiety nic bo mezczyzni tak je hoduja to szurska teoria w ktora wierzy cala armia feministek i ich beta orbiterow
Doedukuj sie co to jest systemic racism.
Whitewashing to teoria spiskowa wedlug ktorej murzyni byli wielkimi zdobywcami, wynalazcami i krolami ale biali ludzie przemalowali ich na bialo i ukradli im wszystkie wynalazki.
Poki co ty znalazles 4 szurow a ja
  • Odpowiedz