Wpis z mikrobloga

mieszkanie w prlowskim bloku ale PLAZMA musi być #!$%@? na pół ściany.

bieda mentalna.


@PozorVlak:
Nie wiem dlaczego wszyscy hejtują mieszkania w PRLowskich blokach, mieszkam w takim i:
-sąsiadów nie słyszę w ogóle, czasami się zastanawiam czy oni
  • Odpowiedz
Nie wiem dlaczego wszyscy hejtują mieszkania w PRLowskich blokach, mieszkam w takim i:


@r4do5: to już nie o sam prlowski standard chodzi a o mieszkanie w bloku... przecież rodzina na 50m2 mieszkać to jest masakra, potykasz się o rzeczy, wszystko #!$%@? cebulą prażoną w kuchni. tylko domy.
  • Odpowiedz
@r4do5: a najlepsze są mieszkania 4 piętrowe bez windy. i weź se #!$%@? mieszkaj na czwartym, nie dość że się olatasz po schodach jak #!$%@? to jeszcze w lecie jak w saunie
  • Odpowiedz
@PozorVlak: Okej dom to rozumiem, super opcja. Ale jednak też ma swoje minusy. Jak się jest biedakiem to na pewno dom pochłania dużo więcej pieniędzy na konserwacje, remonty itd. Dla seniorów żyjących samodzielnie dom może być też kłopotliwy w użytkowaniu w porównaniu do mieszkania.
  • Odpowiedz
Dla seniorów żyjących samodzielnie dom może być też kłopotliwy w użytkowaniu w porównaniu do mieszkania.


@r4do5: tak, a jak taki senior mieszka na czwartym bez windy, to 95% czasu spędza w domu bo nie ma siły/możliwości wyjść i takim ludziom #!$%@?. oczywiście za wszystko odpowiedzialne są polityczne #!$%@?, które ten naród od lat w biedzie trzymają.
  • Odpowiedz
@r4do5: ja też mam w PRL-owskim, blok ma ponad 50 lat, jest po termomodernizacji, z super dojazdem wszędzie (już nie mówiąc o tym, że w pobliżu ma sklepy, szkoły, przedszkole, przychodnię i pocztę). U mnie też cichutko, mimo iż sąsiadka lubi głośno odpalić tv, to nie niesie się to jakoś specjalnie, z odgłosami łazienkowymi sąsiadów tez nie ma kłopotu. Dlatego mnie trochę zniszczyło to plucie się na takie bloki.

Jasne,
  • Odpowiedz