Wpis z mikrobloga

Serdecznie nie polecam boxa od eleafa. Miałem go 7 msc i sprawował się zajebiście do czasu aż prawie mi spalił dom. Jakoś 2 dni temu pomimo tego że akusy były ładowane 20 min wcześniej zaczął drzeć ryja że weak battery. Olałem to bo na pasku pokazywąło że baterie mają koło 90 procent. Dwa buchy wziąłem i odstawiłem. Po 30 s poszło napięcie na atomizer bez naciskania guzika. Na pewno nie było to 40 wat bo poszły 3 iskry z ato i grzałka strzeliła ( tfv 12 baby prince na grzałce od meshowej) poszedł dym z ato i udało mi się #!$%@?ć baterie z boxa. Żadne zabezpieczenia nie zadziałały. Całośc trwała koło 15 a nawet po naciśnięciu guzika po 10s powinno odciąć zasilanie. I to tyle. Grzałka do #!$%@? i box też. Rozebrałem go bo oczywiście gwarancja już minęła. W środku uszkodzeń bark. Mokro też nie było więc to nie przez liquid który zalał cos. #epapierosy #epapieros Także ostrzegam moje murki jak coś. (jak by kto pytał to Eleaf iStick Mix 160W Box )
SSKW - Serdecznie nie polecam boxa od eleafa. Miałem go 7 msc i sprawował się zajebiś...

źródło: comment_16105374270wpRfXOMitrmKO5UEeIcNb.jpg

Pobierz
  • 9
@Mikiedbp widziałem. Tylko tu mogło być zablokowany power Button. U mnie stał pionowo plus wyświetlacz nawet się nie włączył jak przy odpaleniu noralnym. Tyle dobrego że baterie działają i nic z nimi nie jest
@Mikiedbp także chyba wymontuje z niego magnesy neodymowe i leci do kosza. Szkoda bo bardzo fajny i przyjemny modzik. I żeby uniknąć tego na przyszłość ( przed rozkręceniem myślałem że został zalany) więc kupiłem aegis x z certyfikatem wodoszczelności
@SSKW: No przycisk mógł być powodem bo chyba każdy produkt eleafa ma problem z przyciskiem. Sam miałem taki problem z siriusem, ale po tym całkowicie przestał działać