Wpis z mikrobloga

@wajdzik: też przymierzam się do większego monitora. Z jakiego biurka korzystasz, i w jakiej odległości ustawiony masz ten monitor. Daj znać jak trochę po testujesz.
@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: rozdzielczość 5120x1440. 3080 byłoby lepsze, ale w kwestii funduszy już i tak mocno przekroczyłem plany zakupowe. Monitor kupiony głównie ze względu na żonę która pracuje z domu i zajmuje się projektowaniem.

@turfa8: https://www.ikea.com/gb/en/p/fredde-desk-black-50219044/ będę musiał półkę na której są monitory (do tej pory miałem dwa) zdjąć żeby ten się zmieścił.

@paczelok: muszę pobrać najpierw. Do tej pory grałem w to na Xbox one więc jestem ciekaw różnicy. Będę
@KaKari: jeszcze nie testowane na żywym organizmie ale zakładając że szerokość jest praktycznie taka sama jak mój aktualny setup dwa monitorów to będzie to używalne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@TAKATA_: wspominałem wyżej - to dla żony, pracuje w AutoCadzie. W tym samym czasie musi mieć otwartego Cada, excela i pdfa. Mając to ustawione na 2 monitorach pracowała lekko obrócona w stronę monitora z Cadem. Teraz może ustawić główne okno na środku a pdfa i excela po bokach. Inna opcja to było postawić 3 monitory ale zdecydowaliśmy się na takiego potwora.

@turfa8: tak to wygląda w tej chwili
wajdzik - @TAKATA_: wspominałem wyżej - to dla żony, pracuje w AutoCadzie. W tym samy...

źródło: comment_1610543073znQZg3Be5vETHc6YyiQc6M.jpg

Pobierz