Wpis z mikrobloga

siema Mircy,

zabierałem się od roku do tego - zaczynam lepić własny kokpit. Wizyta na szrocie udana - kompromis wyglądu i turbowygody( ʖ̯). Można było polecieć w coś sporowego, ale raz, że będzie to też miejsce pracy (kierownica up, służbówka z podłączeniem do tv down), a dwa, tne koszty, bo nie bawię się już w połśrodki - RS300 alcantara+TH8A, albo jak mi odbierze rozum to F488. Fanateca szkoda, żeby się kurzył.

Zapuście sobie Apex Predator i strzelcie okrążenie na SPA w mojej intencji, żebym nie stracił zapału i skończyl w tej dekadzie.

#simracing #zonabijealewolnobiega #mancave #mlodytatatezchcepograc
Pobierz Korbiszon - siema Mircy, 

zabierałem się od roku do tego - zaczynam lepić własny k...
źródło: comment_1610494854sZqj2Dtg5QQGg9nAwFKJug.jpg
  • 10
@caribbean: 130 pln, citroen C5 2008, bez skóry i elektryki. Chwilę szukałem, bo playseat wyląduje na strychu, gdzie skóra byłaby za chłodna, a bez prądu bym go nawet nie wyregulował :/
nie testuję gier :D przez 2 lata home office zmęczyło mnie biurko i obrotowy fotel.

@fiolkins: pewnie tak, ale najpewniej i Thrustmaster będzie więcej stał, niż jeździł. Ale i tak to zbuduję
@Leniek: toć to Panie nie ma
@Leniek: cierpy wytrzymują ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@?ą potem na cały świat, ale wytrzymują :D
Zobaczymy, wyobrażam sobie, że jak skończę ficzury (przegubowe podkładki na klawiaturę, laptop służbowy po hdmi do tv, to będę mieć najwygodniejsze miejsce pracy, na jakie mnie stać w warunkach domowych. No i zawsze można szybki wyścig strzelić, bo PC z kierownicą będą na miejscu). Pozakładałem konta na różnych instagramach, żeby zobaczyć, jak