Wpis z mikrobloga

Polskie giełdy #bitcoin są #!$%@?. Spędziłem 2 godziny próbując się zweryfikować na 3 obsługujących wypłaty w PLN. Narobiłem się głupich zdjęć, filmów i rozdałem wszystkie swoje dane, dokumenty oraz rachunki. Udało mi się przejść tylko na bitbay... tj. mam czekać do 96 godzin na drugi etap.

Próbowałem też CoinDeal oraz Exmo. No i nawet przeszedłem pełna weryfikację na Binance, ale tylko po to, by się dowiedzieć, że nie obsługują wypłat w PLN.

Ktoś może polecić jeszcze coś, bym nie był uzależniony od BibBay? Ewentualnie ktoś chętny na zakup 1 lub 2 BTC bezpośrednio (na legalu, z umową, bo chcę odprowadzić podatek)?
  • 13
@Atalas: Jestem na BitClude, ale po zalogwaniu wygląda to na kantor, nie ma opcji wystawiania nic na sprzedaż czy też żądnego oreder booka. Jest tylko opcja "szybka wymiana" gdzie za 1 BTC dają 115K (przy kursie 132K)...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Solberg: uważaj to jeszcze nie koniec. Przejdziesz 2 etap, założysz konto, potradujesz trochę a potem przy wypłacie będziesz musiał zdać egzamin z wiedzy o blockchain ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@ImReally: Ok, myliłem się:
"​Dzień dobry,
Limit jednorazowego przelewu bankowego wynosi 499 999 zł, natomiast każdy klient może zlecić więcej takich wypłat w ciągu dnia. Nie ma limitu wypłat na dzień/ na miesiąc."