Wpis z mikrobloga

Oj Bonzo v2. Już post zleciał, słabiutko z tym twoim dystansem, oj słabiutko, ale nie moja broszka.
Asia nie mówiła, gdzie majorek dojechał? Dzwoniła poinformować, że jest, ale nie mówiła dokładnie gdzie? W dodatku "Pomogłeś" strusiowi w lajcie, poprzez powiedzenie Asi, że może puszczać muzykę.

Asia pytała ciebie czy może puszczać muzyczkę, ale to nie do ciebie dzwoniła, żeby powiedzieć, że donejty nie idą?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz #sradek #atakujemnie #patostreamy
V.....n - Oj Bonzo v2. Już post zleciał, słabiutko z tym twoim dystansem, oj słabiutk...
  • 15
  • Odpowiedz
@Opalka: Najbardziej mnie śmieszy jak usilnie usuwa to co wychodzi. Filmiki które pokazują kłamstwo - Zgłaszane, posty na wypoku obnażające prawdę - zgłaszane do administracji.
  • Odpowiedz
@Verdundrin: jeszcze taki szczegół - tej osobie z komentarzy na to, że zablokował ją u Szczura na kanale to już nie odpowiedział, przemilczał ( ͡° ͜ʖ ͡°) typowy Centaur to typowy Centaur ( )
  • Odpowiedz
@Verdundrin: "kto z kim przystaje takim się staje" ten oblech już zaczyna rozumować jak J00r, jawnie ciula wszystkich i zachowywać się jak jego przećpana pacynka. Zaraz będą razem buszkraftować i się inhalować. Ja nie wiem jak ta mysza może w domu z nim wytrzymać? Może on ją tam uwięził? A może się poznali "na badaniach"? Bo normalna osoba to by w życiu nie zamieszkała z takim świrem.
  • Odpowiedz
@Verdundrin: jeśli ktoś jest lateksem i wierzy mu mimo tego, że gość totalnie się błaźni na każdym kroku to powinien zrobić sobie wazektomie czy podwiązanie jajników bo to #!$%@? przekazywać dalej takie geny
  • Odpowiedz