Wpis z mikrobloga

Mirki mam prośbę o pomoc Binance>N26 (SEPA Instant) ale N26 ma limit wypłat z bankomatów do 2,5K EUR, a potrzebuję min 2x kwotę większą w gotówce immediately.
Pytanie - czy jest sposób z Binance lub n26 zrobić szybki przelew do PL żeby wypłacić w bankomacie - liczy się minimalny czas i gotówka w ręce - nie musi być tanio, może być nawet drogo :)

#kryptowaluty #binance #n26
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@morganpl: Znajdź wśród znajomych kogoś, kto ma kartę Revoluta. W darmowym limicie wybierzesz 800 PLN / 200 EUR na miesiąc. Powyżej tej kwoty jest chyba 2% prowizji. Jeśli zależy Ci na euro, a nie na złotówkach, to musisz znaleźć stosowny bankomat. Ma go sieć euronet, która bardzo nie lubi Revoluta i nakładają spore prowizje za wypłaty tą kartą.
  • Odpowiedz
@morganpl: Revolut

Jaki jest limit wypłat?

Limit wypłat z bankomatów wynosi £3 000 (lub równowartość tej kwoty) na dzień oraz £100 000 (lub równowartość tej kwoty) na miesiąc.
  • Odpowiedz
@CryptoMirek: tak flyingatom co prawda spred mają kosmiczny ale dla mnie liczy się max szybkość i dostępność gotówki. Ile realnie trwa cała procedura (oglądałem film z instrukcją ale chodzi mi ile trzeba czekać na wypłatę)?
  • Odpowiedz
@morganpl: a może n26>revolut>konwersja na pln>jakikolwiek polski bank? Jeśli prowizja za wymianę byłaby większa niż 300 zł to opłaca się wziąć roczny abonament na revolucie
  • Odpowiedz