Wpis z mikrobloga

Hej mirki i mirabelki, potrzebuję waszej pomocy w wypełnieniu ankiety do pracy magisterskiej, ankieta dotyczy mediów społecznościowych oraz influencerów. Żeby was zachęcić i w jakiś sposób wynagrodzić za pomoc ogranizuje #rozdajo #konkurs do wygrania 20zł blikiem. Oczywiście jeśli chcesz wygrać zostaw plusa i rozwiąż ankietkę tego akurat sprawdzić nie mogę ale wierzę w was ( ʖ̯)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdjCZz2IpJTkq719o0o4CChNRJ0zm0YBX-s5dpxSJAWnK2sWQ/viewform?usp=sf_link
Zwycięzca będzie wybrany jutro o 19:00 albo po osiągnięciu 150 rozwiązanych ankiet
  • 37
  • Odpowiedz
@Bobekkk13: wypełnione. w kilku brakuje opcji wielokrotnego wyboru. Kilka pytań jest ułożonych na zasadzie "jak w twoich oczach infuencer może wpływać na ludzi" a nie "jak wpływa bezpośrednio na ciebie", dlatego musiałem pozaznaczać trochę rzeczy w prawo. Dodatkowo ankieta rozmywa różnice między influencer a recenzent. Czy osoba opisująca tylko i wyłącznie parametry techniczne jednej grupy to influencer czy osoba techniczna szerząca wiedzę? Czy osoba pokazująca tylko i wyłącznie swoją pracę
  • Odpowiedz
brakuje 3 ankiet do 150 :) czyli losowanie nagrody o 19 dziś, pomógłby mi ktoś jak zawołać plusujących i uzyć mirkorandom czy coś?
  • Odpowiedz
@Bobekkk13: Wypełniłam ankietę. Tak trochę brakuje opcji z gatunku "mam gdzieś influencerów".
Powodzenia z magisterką
Btw, czemu nie ma wykopu w najpopularniejszych mediów? Albo chociaż discorda (teoretycznie też są tworzone kanały na których możesz kogoś śledzić) ...
  • Odpowiedz