Wpis z mikrobloga

Hej mirki i mirabelki, potrzebuję waszej pomocy w wypełnieniu ankiety do pracy magisterskiej, ankieta dotyczy mediów społecznościowych oraz influencerów. Żeby was zachęcić i w jakiś sposób wynagrodzić za pomoc ogranizuje #rozdajo #konkurs do wygrania 20zł blikiem. Oczywiście jeśli chcesz wygrać zostaw plusa i rozwiąż ankietkę tego akurat sprawdzić nie mogę ale wierzę w was ( ʖ̯)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdjCZz2IpJTkq719o0o4CChNRJ0zm0YBX-s5dpxSJAWnK2sWQ/viewform?usp=sf_link
Zwycięzca będzie wybrany jutro o 19:00 albo po osiągnięciu 150 rozwiązanych ankiet
  • 37
@Eskeel: Influencer stosowane jest w literaturze zamiennie z pojęciem marka osobista wiec pomyśl że Michau to właśnie ten influencer i śmiało możesz zaznaczyć 4tą opcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bobekkk13: influencerzy to wpływ maja chyba tylko na dzieci i osoby niedorozwinięte emocjonalnie także ten. Ja praktycznie zawsze wchodzę raz na kilka dni bo poza wiadomościami do mnie to jest tam sam syf i reklamy. Chętnie bym pomógł ale odpowiedzi były by z dupy więc nie będę kłamał. A i dlaczego nie ma twitcha skoro youtube jest ?
@OmarBongo: właśnie dość rzetelnie jest uzupełniania z tego co zerknąłem, na pewno lepej niż moi znajomi którzy wpisują w pytanie o ulubionego influencera majora i konona albo moj instagram ()