Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grzsci: nie no, wlasnie to Ty gadasz bzdury o tym że pies wyskoczył ze środka wiaduktu bo miał dość tego życia xD jak rozmawiać z kims kto nie potrafi zrozumieć, że psy się tak nie zachowują. Masz zerowe pojęcie o wydarzeniach które miały tam miejsce, o tym jak to miejsce wyglada i o tym jak zachowują się psy, a p--------z tu jakieś głupoty bez składu i ładu o tym, że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@grzsci: ps. rozmawiam z osobą, która nie potrafi wygooglować sobie zdjęcia wiaduktu i muszą za niego robić to inni xD nic więcej o twojej inteligencji mówić nie trzeba
  • Odpowiedz
  • 0
nie no, wlasnie to Ty gadasz bzdury o tym że pies wyskoczył ze środka wiaduktu bo miał dość tego życia xD


@Shishu Ok, bo widzę, że czytać też za bardzo nie umiesz. To były tylko hipotezy przedstawiające inny możliwy przebieg zdarzenia. Pisałem wyżej co było według mnie

Nie wiem, ale przynajmniej nie mam zamiaru zmyślać przebiegu zdarzenia na podstawie domysłów.
  • Odpowiedz
@Shatter: tak, dlatego stwierdzono, że zgon wystąpił w wyniku upadku z wysokości i upadku na konar, który mu przebił bebechy XDD
Ty w ogóle wiesz co komentujesz? XD

@grzsci: nie, mam na myśli głupi. Taki pseudointelektualista, który zawsze widzi coś więcej, bo "on nie jest ignorantem"
  • Odpowiedz
  • 0
nie, mam na myśli głupi. Taki pseudointelektualista, który zawsze widzi coś więcej, bo "on nie jest ignorantem"


@Rozpierpapierduchacz Czyli nie możesz przytoczyć mojego błędnego argumentu z tej dyskusji, więc poleciało ad persona.
Tak dla wiadomości, to właśnie mój problem jest taki, że ludzie widzą w jakimś wydarzeniu coś więcej na podstawie własnych urojeń. Więc to "pseudointeligent widzący coś więcej" raczej nie do mnie.
  • Odpowiedz
@nowekontonowaja ograniczasz się do kur... A wiesz jakie kury potrafią być towarzyskie? W ogóle ptactwo, kaczki, gęsi. Może nie wyglądają jak krówki, czy świnki, ale są bardzo przyjazne ludziom i wcale nie takie głupie.
@l__p wiesz, jest różnica zrzucić psa dla zabawy, a zarżnąć zwierzę dla zjedzenia, które nie cierpi. Przez 9 lat byłam wegetarianką i nie jadłam nic prócz ryb.
  • Odpowiedz
@Kaplanka: zabijanie zwierząt dla „przyjemności” jest złe - i nie mów mi, ze w dzisiejszym świecie zabijamy humanitarnie zwierzęta zeby je jeść, bo inaczej nie przetrwamy. Masowa hodowla zwierząt to jedna wielka fabryka cierpienia, od początku do samego końca.

P.S. Ryby tez cierpią...
  • Odpowiedz
@l__p nie wiem, nie widziałam jak wygląda to zabijanie, ale na pewno nie cierpią jak ten pies, bo nikt ich z niczego nie zrzuca. Chcesz jeść mięso? No to się pogódź z tym, że będą hodowane na masową skalę w ciasnych pomieszczeniach. Przez x czasu nie potrafiłam, ale świata nie zmienisz. Elo.
  • Odpowiedz