Wpis z mikrobloga

zrobiła to mężczyzna?


@Bilzerian: domyślnie większość tu odpowiadających też pisze w domyśle że to mężczyzna, coś jest na rzeczy, btw. co to musiała być za "kobieta" zeby takie świństwo zrobić?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mit-nick: Ja też niekiedy bardziej przejmuje się losem takich zwierząt aniżeli człowieka. Nawet na zbiórki nie żal mi wydać kasy jeśli chodzi o dobro czworonoga. Za to też dostałam zjebe na wykopie bo to bambinizm ()
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@nowekontonowaja: kary w Polsce za znęcanie się nad zwierzętami to jest gówno, w większości przypadków dostają zawiasy, albo w ogóle nie dochodzą kto to zrobił i to właśnie dlatego psychopaci nie boją się krzywdzić zwierząt.
  • Odpowiedz
@nowekontonowaja życie tego psiaka było więcej warte niż życie tego zwyrodnialca kiedykolwiek będzie (,) Dlaczego w to kliknąłem


@21-59: Nawet nie wiesz jak wiele osób na wykopie nazwie ciebie zwyrodnialcem bo stawiasz życie człowieka niżej niż zwierzaka
  • Odpowiedz
  • 1
@maad Zdaję sobie z tego sprawę, to są osoby które uważają że człowiek to jedyny gatunek posiadający świadomość.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@l__p: Nie jesteśmy w jakimś kraju trzeciego świata gdzie #!$%@? sie co popadnie aby nie zdechnąć z głodu więc dzielimy zwierzęta na udomowione, i te które idą na obiad. To że #!$%@? burgera z krowy to twoja sprawa, ja na przykład ograniczam się tylko do kur ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz