Wpis z mikrobloga

@czlowiek_z_lisciem_na_glowie jakie nowosci elektroniki miales w 90'? Pegasusu to ok 92 rok,pozniej #!$%@? na bazarze za 50 zl byly, komputer to sie nadawal do grania w pasjansa,po 00 dopiero sie filmy pojawily wiec ogolnie marny porzytek z niego byl o internecie nie wspomne,vhs juz sie dawno konczylo,wyszlo dvd ktore procz jakoscia odbioru nie roznilo sie zbytnio od vhs jako zalozenie,raczej w boom na elektronike zaczal sie na rowni z rozwojem internetu
  • Odpowiedz
@lent dokładnie. Wtedy człowiek na bajki i gry chodził po kolegach. Biegał w połatanych spodniach a fryzurę robiła mama. Nawet w takim zestawie miało się pełno kumpli i to z różnych warstw społecznych, bo nikt nie dawał o to #!$%@?. No może poza rodzicami kumpla co miał Nintendo64 gameboya, kompa i ciotkę w Ameryce. Ale kumpel i tak się wymykal żeby się z nami bawić. Dziś jak nie masz najnowszego iPhone
  • Odpowiedz
A i tak dzieciństwo miałam piękne i nie narzekam, że nie miałam jakichś nowinek technicznych ()


@Konkol: bo byłaś dziewczynką ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@krolcz: przestrzeliłeś się o jakieś 4-5 lat - 386 w 98' nie nadawał się już do niczego, 98' to era Pentium 2 i pierwszych generacji akceleratorów graficznych (3DFX, Voodoo 2, Riva TNT). U mnie na dzielni większość rówieśników przeszła na PCty właśnie w latach 1997-2000 (żadne bananowe środowisko, zwykłe blokowisko w mieście 50k-100k).
  • Odpowiedz