Wpis z mikrobloga

@THERMOKAD: Piszę tu ponieważ, wyświetlają mi się te wasze konwersacje w 3 i 4 stronie gorących mikro.Mam pytanie.Kto jest gorszy, niepełnosprawny gość który nagrywa filmy i internecie czy kilkunastu chłopów próbujących na wszelkie możliwe sposoby mu dopierd00lić żeby poczuć się od niego lepszym?
@KosherForeskin: Posłuchaj to o tobie(celowo z małej)Jesteś niżej od tych których wyśmiewasz, bo marnujesz swoje życie na śledzenie cudzego nieszczęścia, dowartościowujesz się w ten sposób.Oglądając go czujesz się dobrze, bo wiesz,że twoje życie jest niczym, jednak widząc go czujesz się lepiej bo jednak znalazłeś kogoś kto ma gorzej w życiu od ciebie.Gdybym was spotkał w realu ściągalibyście moją ślinę z twarzy.Melepety ptfuu
@Aquamen: xd akat psychANALizatorze widać, że myślisz gulką, a nie główkom, masz jakieś chore fetyzmy związane ze ślinką tego typu, może wujek Bogdan lubiał Cie poślinić przed.... ale to juz nie moja broszka tego typu. Jakbyś myślał główkom to wiedziałbyś po co jest ten tag i do czego wszyscy szanowani Bonzologowie chcą doprowadzić, szkoda na Ciebie czasu benc, a w realu cfelu zapewne uciekłbyś na druga strone chodnika bebg( ͡°