Wpis z mikrobloga

@kovalzdw: tak jak inni napisali + ogólnie dodam, że te wskaźniki są z dupy bo kończąc grę "na 100%" tj robiąc wszystkie misje i tak w żadnym z nich nie będziesz mieć 100% a niektóre będą baaardzo daleko od 100% i tutaj wychodzi jak niedorobiony jest cyberpunk, po co dodawać coś czego nie można ukończyć w jednym gameplayu i jednocześnie nie dodać, żadnej możliwości typu NG+, która by to umożliwiła ¯\_(ツ)_/¯
@kizimajaro: Nawet to nie ma znaczenia bo ludzie odblokowywali to zakonczenie przy 30-40%, jedyne co jest wymagane to odpowiednia flaga ustawiana przy wyborze odpowiednich opcji dialogowych w czasie rozmowy z johnnym nad jego grobem.

Te wszystkie wskaźniki są mniej więcej tak funkcjonalne jak migacze w BMW. W zamyśle autorów miały pełnić jakąś funkcje a w finalnym produkcie jest jak jest.
@slums: No dokładnie. W grze są takie momentu kiedy wyświetla się info ze wykrycie uszkodzenia chipa relic, obraz się rozmazuje a V źle się czuje. Gdyby po tej akcji na ostatnim prostokącie był progres to by coś przynajmniej znaczyło. Tzn trzeba się spieszyć po umrzemy. A tak nie ma sensu ani jego złe samopoczucie ani ten prostokąt z progresem. Tym bardziej ze nawet będąc na końcu gry na dachu kiedy już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kovalzdw: mi przy wyczyszczeniu całej mapy i zrobieniu wszystkiego nie udalo sie wyjść poza 40% wskaźnika postępu w grze i 70% syncu z Johnny.

Moje założenie jest takie że to jest indykator nadchodzących DLC które to dostarczą misji aby podbić te wartości.

Tak jak napisali wyżej, sekretne zakończenie jest zależne tylko od jednej konwersacji z Johnnym, a nie od wskaźnika
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kovalzdw: jak nie chcesz się bawić w odpowiednie opcje dialogowe żeby odblokować ukryte zakończenie to można ściągnąć mod z konsolą deweloperska i wpisać komendę Game.SetDebugFact("sq032_johnny_friend", 1)
@kovalzdw: aaaaaaaaa no to powodzenia w poprawianiu dialogów z Johnnym gdzie tak na prawde nie do konca jest pewne czy chodzi tylko o dialogi podczas


generalnie nikt chyba nie jest na 100% pewny co triggeruje ukryte zakonczenie. Są też przypadki że po prostu się buguje i nie odpala sie odpowiednia opcja dialogowa mimo iż tam wszystkie te dialogi mieli niby ok. Ja teoretycznie miałem ok z tego co czytalem w necie,