Wpis z mikrobloga

Który sklep motoryzacyjny najszybciej sprowadzi mi lusterko do Civica VIII w kolorze nadwozia? Liczę na to, że da się to zrobić poza serwisem, bo cenami już jestem przerażony. A temu s----------i co je złamał kilka dni temu na Biskupinie niech uschną ręce i jaja. #wroclaw
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bad_Sector: sklep motoryzacyjny i lusterko w kolorze? Blacharka ( ale glownie w zamienniku) to handluje polcar, bhmd, troche intercars - ale zaden z nich to w kolorze na pewnie nie ma. Chyba ze masz kolor 'czarna ekspresja struktury plastiku', ewentualnie 'szare wyciszenie tworzywa sztucznego'. Albo Aso ( honda dostarcza i zderzaki w kolorze, ale chyba lakierowane z odcienia podstawowego - nigdy nie pasuja te elementy i i tak trzeba je
  • Odpowiedz
@Bad_Sector: wg. mnie - za ludzki hajs, to tylko allegro, olx, szroty / kupic zamiennik mozna taniej, ale lakierowanie cie zje. Mogloby by i byc z anglika, wielkosc kierowca/pasazer raczej bedzie ta sama, fotochromu w szkle bym raczej sie nie spodziewal w Ufo. Raczej nie kojarze zeby we wroclawiu byl jakis szrot z gratami do hondy. Ostatnio szukali w pracy zderzaka do stype ( lub czegos innego z s) i
  • Odpowiedz
@Majki992: Podejrzewam ze z 1.5-2k lekka reka. Szklo z 300, rama z 600-800, obudowa ( wariant podklad lub lakier) - pewnie z 300-500. Kwestia dodatkow czy np jest kierunek dodatkowo, bo czasem wystepuje zgrzane, zabudowane w obudowie ( w212 przedlift - gdy spala sie ledy, trzeba kupic kpl obudowe - lub rzezbic samemu) czy nie trzeba dokupic silniczka itp no i pytanie czy np rama lustra ma ta ramke czarna
  • Odpowiedz