Wpis z mikrobloga

Halo halo piszę co mi słownik w telefonie podpowiada:
Moim zdaniem małe dzieci i dorosłych na przykład zrobić nie można w spokoju i harmonii ze względu na to że jesteś mądry człowiek który przetrwa lata oraz nie wiem czy jest możliwość grillowania i się zaczęło przeciekać to jest właśnie to czego się pragnie naprawdę zajebiście romantyczne kolacje przy okazji fajnie kiedy dają nam wsparcie dla Batmana i nie wiem czy jest coś takiego jak się okazało że nie ma w sobie żadnych informacji zwrotnych o tym jak wygląda konotacja konkretnego modelu psa ale pies wymaga wychodzenia poza sikaniem i transporem nasienia ryb w płatkach owsianych górskich wędrówek po drodze krajowej nr jeden kawałek na zachód słońca w dziedzinie życia ludzkiego organizmu w miarę normalnie szpieg który przetrwa lata oraz nie wiem czy nie mam pojęcia jak to jest właśnie dla was bez sensu zupełnie i dalej się w Toruniu bawię za darmo
  • 49
  • Odpowiedz
@welin: rozumiem ze liczy sie tylko 1 propozycja:
Ja nie mam pojęcia jak to jest to możliwe to proszę o informację czy sie wyrobie i w ogóle nie ma problemu z wami w dniu dzisiejszym świecie i nie wiem czy sie wyrobie i w ogóle nie ma problemu z wami w dniu dzisiejszym świecie i nie wiem czy sie wyrobie i w ogóle nie ma problemu z wami w dniu dzisiejszym
  • Odpowiedz
@welin nie wiem czy to jest spoko ale tak naprawdę nie ogarniam jeszcze dziś w nocy z piątku na sobotę na drugą zmianę do pracy z dziećmi w wieku 20 lat a także nie polecam tego co się dzieje w sensie że tutaj nie ma co liczyć że takie rzeczy jak to zrobić przy zachowaniu wszystkich środków trwałych i wyposażenia wnętrz w mediach społecznościowych takich jak np last kingdom nie wiem jak
  • Odpowiedz
@Absydion: spróbuj zmniejszyć skalę aby uzyskać więcej informacji na temat mojego życia choć jestem w stanie idealnym dla mnie przy okazji fajnie kiedy dają możliwość podłączenia zewnętrznego źródła ognia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@welin: to na pewno nie wiem czy to jest to do siebie że wzmacnia wszystko co jest w stronę wyciszającą na kruczej to do siebie że wzmacnia wszystko co jest w stanie idealnym do siebie że wzmacnia wszystko co jest w stanie idealnym do siebie żeby się pracą w stanie bardzo lubisz ten film jest to że jedna osoba może wykorzystać w stanie bardzo lubisz
  • Odpowiedz
@dobryboze: niepokoją mnie nocne zamiany nieruchomości w sensie że w Polsce nie przejdzie toto i tak dalej pójdzie to w sumie głęboko w oczy podkrążone zielone szkoły wesela kategoria ma tylko jedną kasę na wykopie właśnie w tym roku nie będzie tłumaczyć ani dowodzić to że jesteś taki dla dzieci jak się okazuje nie ma związku zawodowego nauczyciela mianowanego
  • Odpowiedz
@welin: co to jest prawdziwa sztuka w punktach chodzi mi się że nie to że jesteś dzieckiem w wieku 13 eggs in a while but a lot to me that you have to be a member to nie było kłamstwo to nie jest najlepszy jaki jest kod produktu Revell co to jest prawdziwa sztuka kolekcje w Polsce w województwie mazowieckim cmentarzysko samochodów ciężarowych autobusów i autokarów w ogóle napisał w liście
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@welin: no i jak tam w ogóle nie będę mógł się pojawić się na to że nie ma problemu z tym że doszłoby na 13 grudnia is a journey and I'm pretty sure that there are many things to come up with for the questions that you may have to find a good fit for your business and your business is a great opportunity for you to be a successful entrepreneur
  • Odpowiedz
@dexsiu: zapętlisz to i wychodzi taka ściana jako kryminał thriller psychologiczny mgr Anna Mucha nie siada z Tobą skontaktować się w połowie odcinka lędźwiowego kręgosłupa szyjnego
  • Odpowiedz
@welin to nie ma w sobie to słowo Boże dlaczego warto spróbować swoich starych zdjęć i wideo o co mi chodzi xd xd xd chyba nie ma się do mnie nie wie z tym co się z tym że to jest to jakiś duży basen odkryty w sumie w sumie nie wiem co powiedzieć że ona jest super zawsze w sumie w sensie że to jest to dość mało powiedziane nie ma
  • Odpowiedz
@welin w sensie że tutaj nie ma co liczyć że takie rzeczy się zdarzają ale to chyba nigdy nie byłam szczególnie towarzyskim typem panny młodej i jak tak dalej pójdzie to nie tylko z najbliższymi sąsiadami to nie tylko z jednego sklepu wracam do domu i ogrodu
  • Odpowiedz
@LubiePieski: cmentarz żydowski w ogóle się nie chce by ktoś mógł górować finansami przedsiębiorstw i instytucji finansowych na realizację zamówienia i przetargi z Tobą skontaktować się w zimie bez kremu pod rękawiczki i szaliki czapki zimowe i starzenie włosów po prostu nos duży mają obowiązek nosić śladów użytkowania nie ma bo poszły z dymem
  • Odpowiedz
@Radiativ: stan techniczny bardzo trzymają poziom ignorancji i niewiedzy to jest to że jesteś mądry Polak i tak dalej nie wiemy dlaczego warto korzystać ze zwolnienia od podatku VAT w wysokości jedynego funta kłaków
  • Odpowiedz
@welin: nie wiem czy to było na tyle to mi się chce teraz w sumie to nie jest to co jest dla mnie c to nie było na tyle słońca w dziedzinie muzyki halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo halo
  • Odpowiedz
  • 1
@welin w sumie to nie wiem jak to będzie wyglądało jak coś jestem bardzo zadowolony i polecam solić herbaty bo to Ameryka Południowa i Sandwich Android w wersji elektronicznej

xD
  • Odpowiedz
@Radiativ: udana transakcja przebiegła pomyślnie i tak nie mogę przestać robić rzeczy na ciele człowieka który zobaczy więc nie mogę przestać i wymyślam teorie niestworzone albo sprzątam mieszkanie na wynajem
  • Odpowiedz
@incre: herbata była taka że przyjeżdżasz sobie pooglądać skoki narciarskie w Beskidach Zachodnich nie wiem czy to jest właśnie to czego szukasz w ogóle ale sól to że jesteś gupi trochę
  • Odpowiedz