Wpis z mikrobloga

Od jutra robię sobie tygodniowy detoks, będę jeść i pić tylko owoce, soki owocowo-warzywne i wodę. Trzymajcie kciuki Mirki, to będzie dla mnie ciężkie, bo praktycznie żyję na fastfoodzie i ciężkostrawnych rzeczach, ale mój pęcherzyk żółciowy już woła pomocy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#odzywianie #dieta #zdrowie #oswiadczenie
  • 14
@runnerrunner: Myślę jednak, że przy moim dotychczasowym odżywianiu, same ciężkostrawne, tłuste potrawy, dziennie przynajmniej jeden fastfood dobrze mi zrobi :) nie bez powodu w końcu mam kamicę żółciową w wieku 20 lat :)
@BarkaMleczna: Okej, dzięki za radę. Myślałam, że jak odetnę organizm z większości takich syfów na tydzień, to będzie dobrze. Muszę coś ze sobą zrobić, bo to jest chore, żeby mieć kamienie w woreczku w wieku 20 lat.
@beatle1709: Nie, odciecie na tydzień nic nie zmieni, a pozbawienie organizmu paliwa i jechanie na soku pomarańczowym tylko dodatkowo go wymęczy. Ja jestem zwolennikiem diety keto, ale nie mówię, że to jedyna recepta dla Ciebie. Po prostu jedz jak najmniej przetworzone jedzenie, bogate w białko i tłuszcz. Lepiej warzywa zamiast owoców, które są ulepkiem cukrów prostych.