Wpis z mikrobloga

@imajoke: telefon który i tak nosisz >>> masa papieru monet i wszystkiego co nieporęczne XD idziemy do przodu więc cyfryzujmy a nie cofajmy, i potem stoję w kolejce za starymi babami które płacą gotówką 50 razy dłużej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 115
@imajoke: ja mam zawsze 100 zł w portfelu ale tylko na czarną godzinę, płacę albo kartą albo telefonem, szkoda czasu na czekanie na resztę
jakie chomąto, przecież poza konkretnym sklepem nikt nie wie co kupiłeś i w jakiej ilości, na płatności masz tylko sumę, nikt nie wie czy kupiłeś litr wódy czy paczkę srajtaśmy
  • Odpowiedz
@imajoke: No i po co mam nosić papiery, żeby po zakupie czegoś nosić jeszcze więcej tego papieru?
@rouli: Uff, dobrze że dilerzy i handlarze bronią wciąż przyjmują gotówkę. Bo chyba nie chodzi ci tylko o to, że skarbówka sprawdzi, że 10.01.2020 kupowałeś na stacji batonika za 3.20?
  • Odpowiedz
@Snaki @tellet @imajoke

Wiecie, to nie chodzi o to, że hehe kto to sprawdza przecież skarbowka nie będzie kontrolować batonika, nikogo to nie obchodzi.
Chodzi o to, że kiedy ktoś, nawet nie wy, podpadnie systemowi, nawet w jakiś zupełnie przypadkowy i głupi sposób to ten system na sposób żeby całkowicie utrudnić życie takiej osobie.
Wyobraźcie sobie. Trochę jak w tym filmie z wrogiem publicznym.
Zablokowana karta? Bez problemu, jeden telefon do banku.
  • Odpowiedz