Wpis z mikrobloga

A postanowiłem dać szansę kolejnemu z #seriale i padło na #mindhunter bo podobno dobry ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I łoo #!$%@? ... Łyknąłem 5 odcinków jeden za drugim. Serial jest bardzo dobry. Nie spodziewałem się, że tak mnie wciągnie.

Nie będę ukrywał, że póki co to w 80% rola tego pana z pic rel tak na mnie podziałała. 20% to inne postacie, ogólna fabuła serialu, no, cała reszta. Ale to dopiero połowa 1 sezonu.. ()

Kurczę. Ale tego gościa mogliby posadzić przy stoliku w dosłownie tej roli, a naprzeciwko jako agentów dać kogoś z aktorów większego kalibru jak np. Samuel L. Jackson, Brad Pitt / DiCaprio .

I #film nagrany w jednym pomieszczeniu, który by się opierał na przesłuchaniu i zagłębianiu się w umysły (agenci <-> seryjny) mógłby być hitem na miarę "Dwunastu gniewnych ludzi" ()
Pobierz
źródło: comment_1610264913gjzufEfuxZhLqDlWLvlbIw.jpg
  • 63
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eM-Ka: na Reddicie kiedyś widziałem wpis że op dowiedział się że jego wujkiem czy kuzynem jest właśnie Kemper(było to ukrywane przez jego rodzinę) i napisał do niego list, niestety wątek gdzieś mi zagninął albo go usunęli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@eM-Ka: Manhunt unabomber, wyszedł dokładnie w tym samym czasie co Mindhunter s1, dziwna decyzja. Skończyło się tak że przyzwoity serial, padł ofiarą zajebistego serialu. Niby historia polowania na Kaczyńskiego naturalnie się skończyła i nie ma materiału na s2, ale mimo wszystko, cały serial jest jak by taki odrobinę słabszy, nie słychać było też takiego hajpu jak po Mindhunter.

A s2 Mindhunter...no cóż zesrało się totalnie, można powiedzieć że to zupełnie inny
@eM-Ka obejrzyj Criminal United Kindgom (pozostałych nie oglądałem), fajna koncepcja serialu chociaż Mindhunter (pierwszy sezon, drugi moim zdaniem jest słabszy) podszedł mi bardziej