Wpis z mikrobloga

A postanowiłem dać szansę kolejnemu z #seriale i padło na #mindhunter bo podobno dobry ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I łoo #!$%@? ... Łyknąłem 5 odcinków jeden za drugim. Serial jest bardzo dobry. Nie spodziewałem się, że tak mnie wciągnie.

Nie będę ukrywał, że póki co to w 80% rola tego pana z pic rel tak na mnie podziałała. 20% to inne postacie, ogólna fabuła serialu, no, cała reszta. Ale to dopiero połowa 1 sezonu.. ()

Kurczę. Ale tego gościa mogliby posadzić przy stoliku w dosłownie tej roli, a naprzeciwko jako agentów dać kogoś z aktorów większego kalibru jak np. Samuel L. Jackson, Brad Pitt / DiCaprio .

I #film nagrany w jednym pomieszczeniu, który by się opierał na przesłuchaniu i zagłębianiu się w umysły (agenci <-> seryjny) mógłby być hitem na miarę "Dwunastu gniewnych ludzi" ()
Pobierz
źródło: comment_1610264913gjzufEfuxZhLqDlWLvlbIw.jpg
  • 63
@eM-Ka: 2 sezon też super. Niestety długo nie dostaniemy 3 jeśli w ogóle dostaniemy. Fincher się nieładnie zachował i nie dokończy projektu.

W ogóle oryginalne wywiady z Kemperem na Youtube też ryją banie, jak racjonalnie i spokojnie opowiada o wszystkim, wydając się przy tym momentami przerażająco sympatyczny.

Trochę niepokojące biorąc pod uwagę fakt, że bądź co bądź, to #!$%@? odpowiedzialny za masę cierpienia, strachu i bólu.
jeszcze machnij unabomber, nie będziesz zawiedziony a może nawet uznasz, że jest lepszy


@hpiotrekh: Unabomber miał jeden dobry odcinek z motywacjami Kaczyńskiego. reszta była bardzo przeciętna a Worthington jest #!$%@? leszczem i męskim odpowiednikiem Jessici Biel, która swoją drewniana grą #!$%@?ła The Sinner.
2 sezon też super. Niestety długo nie dostaniemy 3 jeśli w ogóle dostaniemy. Fincher się nieładnie zachował i nie dokończy projektu.


@Velociraptor_w_kubku: Z tego co pamiętam Fincher mówił, że z chęcia skończyłby ten projekt ale budżet jest z byt duży w porównianiu z wynikami oglądalności i sie nie opłaca robić dalej.
@eM-Ka: standardowy przykład serialu z netflixa - świetnie wykonany pierwszy sezon, hype na maksa, cliffhanger na końcu, zaczynasz drugi sezon i na początku myślisz no nie jest tak dobry jak pierwszy... no ale już doogladam dla postaci/fabuły, pod koniec masz odruch wymiotny no ale jedziesz dalej, no i w końcu udało się zakończyć znowu cliffhanger więc wchodzisz na neta żeby przeczytać kiedy będzie sezon trzeci bo w sumie też byś pooglądał,