Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 41
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień doberek, pora się ruszyć bo już 07:02:00, Niedziela, 10 stycznia 2021. Imieniny: Wilhelma, Dobrosława, Danuty. Słońce podniesie się dziś o 08:03. Będzie oświecało nas 7 godzin i 41 minut, w zenicie znajdzie się o 11:54 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:44. Ciemna noc zapadnie o 17:13, ale gwiazd można wypatrywać od 16:27.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień doberek, pora ...
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@micke: @micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @Pjotsze: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @AllGoesWrong @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: @Hansim33:
@Wejszlo:

Puk, puk. Witam w niedzielę. Pierwszy tydzień pracy małżonki za nią, generalnie jest zadowolona i powoli przyzwyczaja się do tego, że syn swoje a ona swoje.
Cześć. Obudziłem się i tak mnie plecy szarpią jakby mi kto kijem od golfa zajechał. #pdk Serio ciężko się podnieść. Będę marudził do zachodu słońca.

Wczoraj pół dnia porządki w szafach robiłem, kilka worków śmieci i rzeczy które "na pewno" kiedyś się przydadzą poszły do utylizacji. Część rzeczy do piwnicy i nagle okazało się że w szafie jest sporo wolnego miejsca. Jest dobrze. :) Dzisiaj będę kontynuował dzieło sprzątania i wywalania zbędnych
@bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @Pjotsze: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @AllGoesWrong @unizony_czlonek @TomTailor100 @martica @Najlepszy_kolega_Damiana @Dioddy: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @omi-omi: @Hansim33: @Wejszlo: @buczubuczu @piupiulaserem

Hej Ptysie!
No i kolejną noc nie śpię, bo trzymam bobas. Pewnie w czwartkowej szczepionce był jakiś potężny nanoczip i teraz się update systemu robi i dlatego tyle kręcenia i płakania.

@buczubuczu gratulujemy trzeciego zęba!

O i tak
Dzień dobry.
Dziś standardowo chwila odpoczynku i dalej z projektami na uczelnię. Czekam już aż ten semestr się skończy i może w końcu wrócimy do zajęć stacjonarnych, chociaż na laboratoria.
Trzymajcie się i pysznej kawy( ͡º ͜ʖ͡º)
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@shitty_support: trochę tak jakbym sam ô sobie czytał. Moja babcia, wciąż żyjąca, właściwie całe moje życie ma mnie w poważaniu. Mimo, że kilkanaście lat mieszkaliśmy od siebie dystans do przejechania autobusem (no, jedna granica normalności od nienormalności, czyli Brynica, dzieląca Sosnowiec i Katowice), to nawet nigdy nie zaproponowała, żebym się pojawił. Ja nawet nie pamiętam już, jak ôna wygląda, jaki ma ton głosu, nie mówiąc o tym, kiedy ma urodziny, ile
Dzień dobry,
czas się zbierać na Poznań, jutro do pracy trzeba wstawać i zarabiać na tego złodzieja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Udanego dnia wszystkim!

@shitty_support to jest przykład ludzi, których #!$%@? umysłowego nie da się zrozumieć i wszelkie rozważania tylko zmarnują Tobie czas. Tylko dziecka szkoda bo ono długo nie będzie rozumiało o co chodzi, a jak w końcu teściowie się pojawią to będzie mieć niezłego mindfuck'a. Ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wynalazek_one: oj tak tak byczq, młody chleb go już chętnie, bardzo chętnie, dziś była jajecznica to tylko co chwilę było "yyyyy" "mmmm", "uuuuuu", czyli "Dej mie matka, bo jecie, jo tyż chce!".
Zęby ważna sprawa, a jaka przydatna. Żeby tylko małżonki w trakcie ciągnięcia mleka nie pogryzł do cna (a ścisk ma mocny, jako noworodek się potrafił tak zapienić, że szła krew, a ten dalej swoje, bo głodny i ma być