Wpis z mikrobloga

Co jest takiego fascynujacego w ford capri fe? Widze na necie, ze ultra rzadki. Pojezdzilem jednak chwile i szalu nie ma. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Podzie sell jak cena wroci do 20mln chyba. Przy okazji, zdarzaja sie aukcje powyzej 20mln? #forzahorizon4 #xbox
  • 8
Wcześniej chyba był dostępny w wheelspinach albo jako nagroda za różne wyzwania, bo miałem takie 3 albo 4 i dopiero z czasem stał się takim "rarytasem". Jednego zostawiłem, resztę sprzedałem za bezcen albo nawet usunąłem z garażu żeby duplikatów nie trzymać xD
@Rafalski45: eee tam, przed chwila ktos wystawil z 8 sztuk. Fakt, poszly w sekunde ale udalo sie za 16baniek kupic.( ͡° ͜ʖ ͡°) Krotko gram, wiec max co zebralem to 30mln. Majac setki milionow, moglbym kolekcjonowac a tak to trzeba sie liczyc z kasa. :D Btw cos polecisz ciekawego do kupienia? Ostatnio siadl shelby daytona i dobrze na A klasie sie sprawuje
@ejenes: jak chcesz snajpić, to rzucaj się na nowe auta które wychodzą. Mnóstwo ludzi to od razu wystawia za grosze, a po 2-3 tygodniach sprzedajesz za parę banieczek. Ja nakupowałem 15 cyberpunków, bo pełno tego. Nie wiem czemu ludzie się takiego fajnego autka pozbywają. Wydaje mi się, że to jednorazowo wrzucona fura i za chwilę będzie taki mityczny i niedostępny jak ten capri fe
@Rafalski45: tak, to na pewno była wersja FE. Sam byłem zdziwiony jak po kilku miesiącach wróciłem do FH4 i ten samochód się stał takim białym krukiem, a ja miałem w pamięci, że go usuwałem z garażu

@ejenes: z takich must have to na pewno: Hoonigan RS220, Ferrari 599xx Evo (chyba że szkoda kasy to Mosler też się sprawdzi do zaliczania radarów i stref pomiarowych), Koenigsegg CCGT
@Rafalski45: Mosler od zawsze był do kupienia na śmieszne pieniądze. a przed pojawieniem się 599xx Evo robił robotę jeśli chodzi o pokazówki, zresztą nadal robi ;)

btw. kupiłem właśnie kilka Lexusów LFA, za śmieszne pieniądze (poniżej 2kk za sztukę), zobaczymy czy za jakiś czas da się na tym zarobić