Wpis z mikrobloga

Najbardziej hejtowane osobyw ekipie #friz

1. Wersow - Bo to Wersow, pusta tempa i irytująca
2. Murcix - Dziewczyna nic ciekawego nie robi, brak interesującego contentu, ma takie zasiegi tylko dzięki Mixerowi i Frizowi
3. Mini Majk - irytujący i wkuriwajacy karzelek, czasami mam wrażenie że nie potrafi docenić co mu dał friz
4. Tromba - za bycie melepeta
5. Marcysia - za swoją przeszłość...
6. Krzychu - za udawanie że zna się na autach
7. Mixer - za notoryczne zamulanie

Friz, Patecki, Luki i Nowciax raczej nie mają hejterow natomiast Kasia jest strasznie bezpłciowa jakby zniknęła to by nikt nie zauważył, zgadzacie się z tym?
#polskiyoutube
  • 22
@Herato: Kasia jedynie podpadla ludziom tym, ze psa trzymaja na dworze a na noc w piwnicy by mu cieplo bylo zamiast w domu trzymac. Mi osobiste to sie w ch*j nie podoba, ze ludzie trzymaja osy na zewnatrz niby do ochrony domu jak dla wlamywacza nie ma nic latwiekszego niz zalatwienie psa z duzej odleglosci wiec to bzdura na maxa jedynie bezdusznosc wobec zwierzakow ktore pragna milosci i domowego ciepla i
@andrewasos: no ja o dreczenie nie oskarzam, ale dla mnie okrucienstwem jest trzymanie wlasnie na tych wiochach psow jako zwoerzat obronnych na dworze, jesscze czesto wzbudzaja w nich agresje do obcych ludzi by bardziej skutecznie bronily domu. A idz Pan w pi..du z takim byciem wielbicielem zwierzat.
@Bazant77: no to tylko spojrz jak ten poes garnal z tej piwnicy do srodka i nieraz widzialem wyziebione psy czy drapiace w drzwi i chcace do domu... barbarzynstwo i tyle w temacie. Powinno to byc zakazane i kazdemu kto w taki sposob traktuje psa powinien byc odbierany do schroniska gdzie potem znajdzie kochajacy dom z cieplym poslaniem kolo wlasciciela.
@corryand: ja odkad pamietam jak miałem psiaka zawsze spędzał czas na polu dzień czy noc i nawet do domu sie nie pchał wręcz sie bał, z kotami tak samo więc nie wiem o co ci chodzi u większości ludzi psy tak żyja i to jest normalne a dobijanie czy drapanie po drzwiach było tylko w sylwestra, miłego dnia życzę i smacznego rosołku :)