Wpis z mikrobloga

@DoggoCS: do 6 obijasz go z q i nie wchodzisz w trade, tym bardziej jeżeli teemo ma pierscionki/graspa itp. Po 6 to samo tylko dodajesz r, kupuj pinki zeby nie #!$%@? sie w sciezki grzybkow i jedziesz z chlopkiem. Tank, ap, obie wersje beda git
@DoggoCS: teemo ogólnie jest słaby, bo poza linią nie ma wiele do zaoferowania, dlatego przeciwko niemu gra sie bezpiecznie. Nawet jak jesteś z farmą do tyłu, to ostatecznie zoutscalujesz go większością czempionów.

@metroboomin: malph na 6 nie robi teemo od 100 do 0 jednym combo. Malph się zazwyczaj wysrywa z many na teemo z graspem, niż zdąży mu zejść chociaż do połowy hp. Ogólnie to jest przesrana linia dla malpha,
@metroboomin: @Trixie: Nie spodziewałem się, że wywołam aż taką dyskusje. Może warto dodać, że jestem na poziomie brązu więc zazwyczaj jest tak, że enemy jng gankuje topa raz albo wcale a gracze też nie są jacyś wyborni biorąc pod uwagę, że na wszystko wygrywam Trundlem tylko Illaoi i Teemo zostają moim koszmarem XD. Mordekaisera próbowałem ale strasznie nie spodobała mi się ta postać, mam jeszcze tego Urgota ale nigdy nim
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Może warto dodać, że jestem na poziomie brązu

@DoggoCS: w takim razie nie ma znaczenia czym grasz i przeciwko komu na tym poziomie, nawet soraka w jungli można carrowac. Git gud
@Trixie: nie zgodze się, jeżeli ktoś serio ogarnia grzyba to jest to moim zdaniem bardzo użyteczna postać, mocna na sidelane, w teamfightach jeżeli dobrze się ustawiasz także, duża różnorodność w buildach. oOgarnianie shroom path, wizji i dobre macro to podstawa

na 6 malph go nie zrobi, im później po 6 tym ma na to większe szanse. Zależy też od indywidualnego poziomu każdego z graczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nie zgodze się, jeżeli ktoś serio ogarnia grzyba to jest to moim zdaniem bardzo użyteczna postać, mocna na sidelane

@metroboomin: większość toplanerow robi to lepiej, teemo jest za łatwy do zabicia i słabo się skaluje.

w teamfightach

Teemo jest słaby w teamfightach i optymalnie nie chcesz w nich uczestniczyć, ale oczywiście nie zawsze jest to możliwe.

duża różnorodność w buildach

To jest jego największa siła, ale to wszystko podchodzi pod metkę