Wpis z mikrobloga

@DoggoCS: akali to taka troche ciężka do grania jak nie grałeś. Jest za to pick którym teemo grzybiarz nie ma podjazdu. Oczywiście skała. Normalnie skała w tanka > skała pod ap ale idąc pod ap na tej linii ty go po prostu zgnieciesz na linii więc nawet z racji że twój champion będzie słabszy to grzybiarz będzie totalnie bezużyteczny. Maksujesz q i obijasz go z q ile wlezie i podchodzisz dopiero
  • Odpowiedz
@Qarez: Akurat wiem jak grać Akali oraz w jaki sposób działa więc to nie jest jakiś duży problem. Malfajtem pod ap dużo grałem ale mam wrażenie, że 4 Q na Teemo i nie mam many. Na ten moment to chyba Mordekaiser/Urgot. Na dowolnego innego przeciwnika biorę Trundla z resolve i precision no ale ten chomik pojawia się dość często i akurat z nim nie mam szans Trundlem. Problemem jest też Illaoi
  • Odpowiedz
@DoggoCS: Ja banuję zawsze vayne :P. Co do many to na pewno pierwsze poziomy musisz grać pasywnie bo te Q nic nie robi. Jedynie nadwyżkę możesz zużyć. Tak na 5 lvlu dopiero powinieneś zaczynać rzucać kołpaki bo już mają dmg. 4 koła = teemo prawie bez hp ^^. Potem z ulta się w niego ładujesz zabijasz cofasz i używasz teleportacji na linie i będzie git.
  • Odpowiedz
@DoggoCS: postacie, które biją więcej w krótkich wymianach i które mają większy zasięg niż autoatak teemo, czy głównie magowie co się na topie przewijają, jak ryze, cassiopeia itp. Vlad nie, bo ma za słaby dmg w early.

Zignoruj wszystkich powyżej mnie, bo jeśli gracz teemo i gracze picków powyżej mają podobny poziom skilla, to teemo ze wszystkimi wygrywa. To jest ostatecznie bohater, którego jedyną siłą jest kontrowanie innych bohaterów, więc niewiele
  • Odpowiedz
teemo wygrywa tylko jeśli jest lepszy wszystkim


@damian-twoj-stary: wystarczy, że wie co to jest kite i ogarnia podstawy wave managmentu, czyli gold lub platyna. To jest bohater stworzony do kontrowania innych i przy podobnym skillu graczy, teemo wygrywa z większością topa.
  • Odpowiedz
@Trixie: Problem z Teemo jest taki, że ja nawet nie jestem w stanie last hitować bo wystarczy, że podejdę i dostaje taki ostrzał ze strzałek, że nic tylko uciekać pod tower. Co myślisz o Sorace albo Karthusie na topa co by z bezpiecznego dystansu bić niekoniecznie tylko chomika? Testowałem Mordekaisera ale strasznie nie podoba mi się w jaki sposób ta postać działa...
  • Odpowiedz
@DoggoCS: irelia, urgot, malphite, mordekaiser, aatrox, darius jeżeli ogarniasz, nasus ale to po 6 i przy dużej ilości stacków, olaf, ryze jest dobry do przetrwania. Żadne singedy/jaxy/inne gówna. 900k teemo here
  • Odpowiedz
Problem z Teemo jest taki, że ja nawet nie jestem w stanie last hitować bo wystarczy, że podejdę i dostaje taki ostrzał ze strzałek, że nic tylko uciekać pod tower.


@DoggoCS: dlatego jest kontrowany przez to co napisałem w pierwszym moim poście

Co myślisz o Sorace albo Karthusie na topa co by z bezpiecznego dystansu bić niekoniecznie tylko chomika?

beznadziejny pomysł. Soraka jest za słaba na topa obecnie, a karthus jest
  • Odpowiedz